Victus 16 düşük FPS sorunu

Batu3389

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben PUBG ve ETS'de FPS sorunları yaşıyorum özellikle son gelen güncellemelerden sonra, laptop ısınmamasına rağmen düşük sayılabilecek FPS'lerde oynuyorum. PUBG'de önceden 120 130 civarı FPS alırken son güncellemelerden sonra özellikle 80 civarında FPS veriyor. ETS'de ise bütün ayrıntılarıyla fulledigim zaman 60 FPS civari aliyorum. Bu FPS değerleri normal mi? Sorunun kaynağı ne olabilir? (ekran kartı güncel) laptop Victus 16 Ryzen 5 5600H 16 RAM 512SSD 3050 4 GB 75watt ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- RAM tek kanal olabilir.
2- Omen uygulamasındaki güç modundan performansa almamış olabilirsin.
3- fanları maksimuma almayı deneyebilirsin.

2. seçenek 3070 Ti'lı laptopumda 20-30 FPS'e kadar fark ediyor.

16 GB tek kanal RAM'li Victus 16 görmedim. Ayrıca 3. seçenek bir şey ifade etmez, ısınmadığından bahsetmiş.

Bahsettiğiniz güncellemeler oyun içiyse yapabilecek bir şey yok, oyunun optimizasyonu düzeltmesini bekleyeceksiniz. Ayrıca cihazınızı uzun süredir temizlemediyseniz alt kapaktan tozları temizleyebilirsiniz.

16 GB tek kanal RAM'li Victus 16 görmedim. Ayrıca 3. seçenek bir şey ifade etmez, ısınmadığından bahsetmiş.

Bahsettiğiniz güncellemeler oyun içiyse yapabilecek bir şey yok, oyunun optimizasyonu düzeltmesini bekleyeceksiniz. Ayrıca cihazınızı uzun süredir temizlemediyseniz alt kapaktan tozları temizleyebilirsiniz.

Isınma kısmını görmemişim hocam ama fanlar maksimumda değilken ısınmaması bence bir problem tam performansta çalışmadığı anlamına gelir.

Evet oyun içinde öncekine göre düşük fps ler alıyorum, ısınma olmadığı için fan da çalışmıyor diyebilirim,aldığım fpsler cihazın özelliklerine göre düşük fpsler diye tahmin ediyorum .sizce bu fps değerleri normal mi yoksa düşük mü?

Omendaki performans modunun çok bi performans arttırdığını düşünmüyorum nvidia ayarlarım ayarsız veya rastgele kafadan yapıldı bundan kaynakli olabilirmi?

Evet oyun içinde öncekine göre düşük FPS'ler alıyorum, ısınma olmadığı için fan da çalışmıyor diyebilirim, aldığım FPS'ler cihazın özelliklerine göre düşük FPS'ler diye tahmin ediyorum. Sizce bu FPS değerleri normal mi yoksa düşük mü?

Omen'daki performans modunun çok bir performans arttırdığını düşünmüyorum NVIDIA ayarlarım ayarsız veya rastgele kafadan yapıldı bundan kaynakli olabilir mi?

Olabilir ama detaylı ayarları bende bilmiyorum.

Evet oyun içinde öncekine göre düşük FPS'ler alıyorum, ısınma olmadığı için fan da çalışmıyor diyebilirim, aldığım FPS'ler cihazın özelliklerine göre düşük FPS'ler diye tahmin ediyorum. Sizce bu FPS değerleri normal mi yoksa düşük mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hangi ayarlarda oynadığınıza göre bakın ve FPS karşılaştırması yapın.

Omen'daki performans modunun çok bir performans arttırdığını düşünmüyorum NVIDIA ayarlarım ayarsız veya rastgele kafadan yapıldı bundan kaynakli olabilir mi?

NVIDIA ayarlarını unlost FPS arttırma videosundaki gibi yapın bence, arada fark oluyor.

hangi ayarlarda oynadığınıza göre bakın ve FPS karşılaştırması yapın.

NVIDIA ayarlarını unlost FPS arttırma videosundaki gibi yapın bence, arada fark oluyor.
Eyvallah reis

Yeni konular

Geri
Yukarı