Victus 16 restart atmadan SSD'yi görmüyor

viamort

Kilopat
Daha fazla  
Victus 16 laptopuma ek SSD taktım. Başlarda arka kapak açıkken SSD'yi görmediğini düşünmüştüm fakat sorunun o olmadığını -veya en azından artık o olmadığını- fark ettim bugün.

Laptopu ilk açtığımda taktığım fazladan SSD'yi görmüyor, yeniden başlattığımda görüyor. Uykuya geçtiğinde görüp görmediğinden emin değilim ama bilgisayarı kapatırsam, geri açtığımda görmüyor. Her böyle olduğunda bilgisayarı yeniden başlatıyorum SSD'yi görmesi için. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Fast Boot kapatabiliyorsan kapatmayı dene. Gözükmediği zaman Disk Yönetimi görebiliyor mu ayrıca?
Kapatamıyorum çünkü bios'da neredeyse hiçbir ayar yok, kapatılmış hp tarafından. özel tuş kombinasyonuyla giriliyormuş da bios update'den sonra bulamamış kimse.

Gözükmediği zaman disk yönetimi de göremiyor. Şu an ssd takılıyken formatladım, ilk formatta ssd takılı olmadığı için windowsun tanıyamadığını düşündüm. Yani anladığım kadarıyla hiçbir çözümü yok bunun, restart atacağız

Kapatamıyorum çünkü bios'da neredeyse hiçbir ayar yok, kapatılmış hp tarafından. özel tuş kombinasyonuyla giriliyormuş da bios update'den sonra bulamamış kimse.
Evet yetkili servis dışında sanırım açılmıyor.
Gözükmediği zaman disk yönetimi de göremiyor. Şu an ssd takılıyken formatladım, ilk formatta ssd takılı olmadığı için windowsun tanıyamadığını düşündüm. Yani anladığım kadarıyla hiçbir çözümü yok bunun, restart atacağız
😔

Yeni konular

Geri
Yukarı