Victus 16 Şarja Takıldığında Anlık Donmalar Oluyor

• Konuyu başlatan emref
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 415

emref

Hectopat
Daha fazla  
Laptopumu sarja takınca anlık 2 3 sanıyelık bır kasma oluyor şarjda veya pilde oynarken hiçbir sıkıntısı yok ama sadece anlık takılma oluyor. Sarja takınca ve cıkarınca sizce normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopumu sarja takınca anlık 2 3 sanıyelık bır kasma oluyor şarjda veya pilde oynarken hiçbir sıkıntısı yok ama sadece anlık takılma oluyor. Sarja takınca ve cıkarınca sizce normal mi?

Bu durum benim cihazımda da oluyor ve gayet normal. Sebebi, cihazın güç durumunu değiştirmesi veya düzenlemesidir.

Şarjdan çıkarınca ve takınca hem GPU hem de CPU farklı profillere geçiyor, NVIDIA GeForce Experience üstünde bile pilde ve şarjda olarak iki seçenek mevcut. Eğer Turbo ayarını değiştirmediyseniz CPU sarja takınca daha yüksek saat hızlarına çıkar aynı şekilde GPU'da daha yüksek saat hızlarına çıkar, bu durumda 2-3 saniye takılma normal. Bende Victus kulllanıyorum ve aynı şekil de oluyor.

Şarjdan çıkarınca ve takınca hem GPU hem de CPU farklı profillere geçiyor, NVIDIA GeForce Experience üstünde bile pilde ve şarjda olarak iki seçenek mevcut. Eğer Turbo ayarını değiştirmediyseniz CPU sarja takınca daha yüksek saat hızlarına çıkar aynı şekilde GPU'da daha yüksek saat hızlarına çıkar, bu durumda 2-3 saniye takılma normal. Bende Victus kulllanıyorum ve aynı şekil de oluyor.

Aynı bilgisayarı kullanıyorum, bende de oluyor. Endişelenecek bir şey yok.

Anladım hocam teşekkür ederım bilgisayardan aşırı memnunum E1010NT modeli bulunuyor 6600H 3050 Ti 8 GB DDR5'li model tek sıkıntıs ıişlemci biraz sıcak calısıyor gorev yonetıcısınde sıcaklıklar normal ama kendı Omen hubda daha yüksek gösteriyor yakın zamanda 1 TB M.2 SSD ve 8 GB DDR5 RAM ile upgrade etmeyi dusunuyorum.

Aynı bilgisayarı kullanıyorum, bende de oluyor. Endişelenecek bir şey yok.

Omen Gaming hub a manuel fan Control gelirse çok güzel olacak bir de allta ızgaralarda toz birikiyor onları nasıl temızlıyorsunuz.

hocam Güç seçeneklerini performans moduna alarak (sürekli yüksek performansta çalışacak) denediniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı