Victus 16 üstüne soda döküldü

Uçak moduna almışım :D

Sen şimdi bu sevinçle makineyi aynen kullanmaya devam et güzel kardeşim. Sonra makinenin anakartında bir sorun olunca yine konu açarsın şöyle böyle oldu diye sakın servise falan götürme tamam mı :D

Arkadaşımın Monster’a bi şişe dökülmüştü. 2-3 tuşu çalışmıyor ama sorun yok bilgisayarda. Uzun vadede ne olur belli olmaz tabi.

Merhaba, Victus 16 ile Valorant oynuyordum.
Yanında da soda içiyordum bela atınca anlık heyecan ile soda döküldü.
Şu an PC ters yatırdım.
Ayrıca açtığımda ise ses ve Wi-Fi kullanılamıyor gösteriyordu.
Tekrar kapattım ne yapmalıyım?

Konu açma sürem bitince 100000 TL'ye kadar bilgisayar konusu açacağım.

Sen şimdi bu sevinçle makineyi aynen kullanmaya devam et güzel kardeşim. Sonra makinenin anakartında bir sorun olunca yine konu açarsın şöyle böyle oldu diye sakın servise falan götürme tamam mı :D

Bilgisayar'ı gözden çıkarttım fakat kapattım şu an.

Şu an cihaz açık. Sorunsuz. Acil işim olduğu için açmak mecburiyetinde kaldım. Haftaya evde yokum iyice kurur.

Şu an cihazın bütün donanımları çalışmakta. Hiçbir sorun yok. Hoparlör kısmına soda çok döküldü. Onda da sorun yok.

Şu an PC ters yatırdım.
Şuan tek çalışmayan şey Capslock tuşu :)

Şu an PC ters yatırdım.

Arkadaşlar blsayardan yazıyorum brkaç tuş çalışmıyor (klavye) onun dışında ıçını açtım br sorun yok ayet ıyı çalışıyor.
Sadece klavye sipariş ettım elecek takacağım.

Son düzenleme:
Konu açma sürem bitince 100000 TL'ye kadar bilgisayar konusu açacağım.

Bilgisayar'ı gözden çıkarttım fakat kapattım şu an.

Şu an cihaz açık. Sorunsuz. Acil işim olduğu için açmak mecburiyetinde kaldım. Haftaya evde yokum iyice kurur.

Şu an cihazın bütün donanımları çalışmakta. Hiçbir sorun yok. Hoparlör kısmına soda çok döküldü. Onda da sorun yok.

Şu an tek çalışmayan şey Caps Lock tuşu :)

Arkadaşlar blsayardan yazıyorum brkaç tuş çalışmıyor (klavye) onun dışında ıçını açtım br sorun yok ayet ıyı çalışıyor.
Sadece klavye sipariş ettım elecek takacağım.

Kullanmayacaksan bana ver. Half-Life 2 30 FPS zar zor alıyorum. Bu arada profil banı yedim. @626016

Son düzenleme:

Geri
Yukarı