Victus by 16-D1041NT alınır mı?

Merhaba, öncelikle herkesin Kurban Bayramı mübarek olsun..İyi bayramlar..

Bu Laptop u kullananlar arkadaşlar Genel kullanım ve Oyun performansı nasıldır?Bilgi verebilirmisiniz…

1-kapağını açmanız garantisini bozmaz, eğer olur da açıp bir yeri kırdınız sadece bozduğunuz parça garantiden çıkar.
2-Linkteki RAM'i satın aldım sıkıntısız kullanıyorum büyük ihtimal bu RAM de sorunsuz çalışacaktır. Site güvenilir Kingston ve birkaç markanın distribütörü. Hem diğer sitelere göre daha ucuz.
3-laptopu aldıktan sonra HP Support assistant uygulamasından garanti süresini kontrol edin benim 2 ay eksikti yetkili servisi arayıp düzelttim.
4-şarj olurken sınır koyamıyorsunuz %80e gelince dursun gibisinden. Çıkarıp takmaktan yoruldum, sinir bozucu.

Merhaba ürün sizde var mı acaba? İnternette RAM slot sayısıyla alakalı bir bilgi bulmadımda bazı kaynaklar 1 diyor bazıları 2 hatta vatanın bir bayisini arrıyorum 2 diyor bir bayisini arıyorum net bir şey söyleyemiyorum diyor lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba ürün sizde var mı acaba? İnternette RAM slot sayısıyla alakalı bir bilgi bulmadımda bazı kaynaklar 1 diyor bazıları 2 hatta vatanın bir bayisini arrıyorum 2 diyor bir bayisini arıyorum net bir şey söyleyemiyorum diyor lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz?
Toplam 2 yuva var. 8GBx1 şeklinde geliyor, 1 yuva boşta. Takılı olan ram ise lehimli değil. İsterseniz sökebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı