VICTUS BY HP 16-E0028NT 2x4 GB RAM'e rağmen alınır mı ?

EnesBuz

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Mühendislik öğrencisiyim. Hem yazılım vs. hem de oyun için dizüstü bir bilgisayar bakıyorum. Bütçem on bin lira civarı. VICTUS BY HP 16-E0028NT modeli fiyat olarak uygun, ekran kartı ve işlemcisi iyi, ekranı 144hz ancak rami çok yetersiz(2x4). Sizce bu bilgisayar bu rame rağmen alınır mı? Alınırsa ram değişimi vesaire yapılır mı ? Sizin başka önerileriniz varsa beklerim.

İyi akşamlar. Mühendislik öğrencisiyim. Hem yazılım vs. hem de oyun için dizüstü bir bilgisayar bakıyorum. Bütçem on bin lira civarı. Vıctus by HP 16-E0028NT modeli fiyat olarak uygun, ekran kartı ve işlemcisi iyi, ekranı 144Hz ancak RAM'i çok yetersiz(2x4). Sizce bu bilgisayar bu RAM'e rağmen alınır mı? Alınırsa RAM değişimi vesaire yapılır mı? Sizin başka önerileriniz varsa beklerim.

Tek önerim şu. Vatan'dan almayın, o fiyat ne? 3050 versiyonu 8, 5K'ya satılıyor.

Değişimi yapılır hocam elinizdeki RAM'leri satıp 8-8 alabilirsiniz. O fiyata 3050Ti almaktansa bu f/p açısından daha iyi. Bu arada ısınma problemi yaşamanız muhtemel bu kasada onu söyleyeyim.

Bu sisteme 10.599 TL vermenizi tavsiye etmem. Ayrıca HP Victus yeni bir sistem. Henüz adamakıllı kullanıcı yorumu bile yok yani bunu almak kumar oynamak olur. Bu fiyata daha mantıklı seçenekler bulunabilir mutlaka.

Victus 90'ları görüyor diye duymuştum.
Hocam 90'ı görüp hemen inmesi kötü bir şey değil şu an incelemelere bakıyorum ve ekran'ın sRGB'sinin %100 olduğunu gördüm. Güzel bir artı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Victus 90'ları görüyor diye duymuştum.
Şu anlık gpu 70 derecelerde cpu ise 85-90 dereceyi gördüm oyunların ultrasında. Bir soğutucu, stand veya alt tarafın hava alabilecek bir şekilde kullanımında sorun olucağını sanmıyorum. Gpu'nun tdp'sini bulmaya çalışıyorum şu an.

Bu sisteme 10.599 TL vermenizi tavsiye etmem. Ayrıca HP Victus yeni bir sistem. Henüz adamakıllı kullanıcı yorumu bile yok yani bunu almak kumar oynamak olur. Bu fiyata daha mantıklı seçenekler bulunabilir mutlaka.
Sepette 9.750 TL hocam. Yeni bir sistem olmasına katılıyorum ancak ram sıkıntısı haricinde araştırdıklarımın içinde en iyi sistemlerden biri. Ekran kart ve işlemci istediğim seviyede. Bunun dışında HP Pavilon'lara da bakıyorum ama hepsinde bir özellik eksik ve 2-3 bin lira pahalı. Sizin başka öneriniz varsa inceleyebilirim.

Sepette 9.750 TL hocam. Yeni bir sistem olmasına katılıyorum ancak ram sıkıntısı haricinde araştırdıklarımın içinde en iyi sistemlerden biri. Ekran kart ve işlemci istediğim seviyede. Bunun dışında HP Pavilon'lara da bakıyorum ama hepsinde bir özellik eksik ve 2-3 bin lira pahalı. Sizin başka öneriniz varsa inceleyebilirim.
Hocam bence güzel laptop. TUF'un stoğu bitmiş hcb'de. Kesinlikle alınır. Ekran ve batarya güzel.
Bu arada ben şu ana kadar FreeDOS aldım laptopları. Win10 olunca key'siz win kurulu mu geliyor yoksa key'li mi oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı