Victus by HP laptop 16-D1006NT nasıldır?

muraterkan55

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

2x8 GB DDR5.
i5 12500h.
RTX 3060.
512 GB SSD.
Orijinal Windows 11 (FreeDOS değil yani)
Bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ve piyasada ki fiyatlar ile kıyaslandığında 22 000 TL'ye alınır mı?

Hocam düşüncelerini paylaşır mısın? Bende alacağımda, ekran sallanması ve renk doygunluğunun düşük olması beni düşündürdü.
Renk doygunluğu beni üzmedi lakin diğer laptoplarka kıyasla fark olabilir, Ekran sallama sorunu diye kastedilmek istenen ekranı yukarı kaldırdıktan sonra kendi haline bıraktığında biraz sallanıyor fakat bu da benim için kusur değil sürekli bir sallanma söz konusu değil ben bu paraya Fiyat Performans ürünü tercih ettim bu yazdıklarımıza 3-4 ay sonra baktığımızda 3060 laptoplar için kredi çekilmek zorun kalınacak böyle giderse :)

Renk doygunluğu beni üzmedi lakin diğer laptoplarka kıyasla fark olabilir, ekran sallama sorunu diye kastedilmek istenen ekranı yukarı kaldırdıktan sonra kendi haline bıraktığında biraz sallanıyor fakat bu da benim için kusur değil sürekli bir sallanma söz konusu değil ben bu paraya fiyat performans ürünü tercih ettim bu yazdıklarımıza 3-4 ay sonra baktığımızda 3060 laptoplar için kredi çekilmek zorun kalınacak böyle giderse :)

Hocam bugün geldi laptop fakat kulaklığı taktığımda sesler çok boğuk geliyor. Güncel HP Victus 16 uyumlu ses driveri var mı?

Geri
Yukarı