Victus mu Monster mı?

Hep söylerim teknoloji işi ne yazık ki şans işi. Monster kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok. Tecrübeyle sabit çok şikayet var onlara boynum kıldan ince ama bizim milletimizde ön yargı da çok şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. Siz işinizi şansa bırakmayın, herkes benim kadar şanslı olamayabiliyor.

Hocam her değişim 30binden saysak iyi para. Niye inatla Monster aldınız 8 kere? Bu arada kesinlikle Victus al.

Hocam satamıyorum ya kafayı yiyorum baştan girdik bir belaya. İade etsen fatura fiyatı geçen seninin 14K bu para ile hiçbir şey alamam satsam uzun sürüyor. Bana PC de lazım e-Ticaret hem de yazılım alanında aktifim mecbur kaldım resmen. Dedim Lenovo alım bunu açmayım satarım dedim borçlar var. Sıkıştım bildiğin

Ömür boyu garantiden yararlanmıştır. Kimsenin 8 kere Monster'a para vereceğini sanmıyorum. Hele ki böyle eleştiren birinin.
Ömür boyu garanti yok. :D Ömür boyu BAKIM garantisi var. Macun ve temizlik için yani. Normal bildiğimiz garantisi 2 yıllık oluyor ve 2 yıl sonra bilgisayar bozulunca paşa paşa para ödüyorsun. Şu saçma algıya kanmayın artık.

Victus al geç. Kafa rahat.

Ömür boyu garantiden yararlanmıştır. Kimsenin 8 kere Monster'a para vereceğini sanmıyorum. Hele ki böyle eleştiren birinin.

Ömür boyu garanti değil sorunlu cihazı yasalar gereği garanti altında 2.kez aynı sorundan geliyorsa değiştirmek zorunda ve elinde eski model cihazın üretimi de yoksa güncel model vermek zorunda. Eski cihazım 3050 Ti idi şimdi 3060 6 GB oldu ama hiç memnun değilim çok yıprandım artık

Bence sıkıntı çıktığı için garantide değiştirdiklerini söylemiştir tekrar tekrar 8 kere ayni hataya düşeceğini sanmıyorum.
Aynen öyle daha 1 yıldan fazla yaklaşık garanti var .1 yılda 8 defa değişti son 1 sene kaç defa değişir muamma inanmayan arkadaş varsa belgelerle özelden atabilirim servis formları

Ömür boyu garanti değil sorunlu cihazı yasalar gereği garanti altında 2.kez aynı sorundan geliyorsa değiştirmek zorunda ve elinde eski model cihazın üretimi de yoksa güncel model vermek zorunda. Eski cihazım 3050 Ti idi şimdi 3060 6 GB oldu ama hiç memnun değilim çok yıprandım artık

Aynen öyle daha 1 yıldan fazla yaklaşık garanti var .1 yılda 8 defa değişti son 1 sene kaç defa değişir muamma
Hocam direk iade vereydiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı