Çözüldü Video Boyutunu düşürdüğümde ses de düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, TRT nin yaptırdığı " An’dan İçeru-N’oldu Bu Gönlüm - TRT Ramazan" adlı mp4 videoyu Samsung GT S5603 mobil telefonuma atmak istiyorum, videonun boyutu 640x360 benim telefonumsa 320x240 kaldırabiliyor, günlerdir çalışıyorum, birçok program denedim, bunların içinde kötünün iyisi olarak Format Factory buldum ancak, denediğim tüm programlar ki bunların arasında Format Factory dahil, hepsindede boyut düştuğunde sesde kısılıyor. Buna bir çözüm bulamadım.
Varmıdır bir çaresi, bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Ses seviyesinin azaldığından bahsediyorsanız dB ayarı var +6 yaparsanız işinizi görür.

Arkadaşlar, her ne kadar Bilgisayar kurdu arkadaşımın mesajına alıntı yapmış olsamda burada hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum, zira hepiniz bana yardım edebilmek için elinizden geleni yaptınız, tekrar tekrar teşekkür ederim.
Bilgisayar Kurdu arkadaşım, sizin önerdiğiniz dB ayarını ben Format factory'de daha önce 3 olarak denemiş fakat netice alamamıştım, artık ümidimi kesmiş bu her halde böyle kalacak düşüncesiyle vazgeçmiştim.
Biraz önce sizlerin yorumlarını okudum, son kez bir daha senin önerini yani db 6'yı uygulayınca ümitlendim, zira ses azda olsa yükselmişti, bu defa en yükseğini yani db 12'yi seçtim, şimdi tam istediğim gibi oldu. Öyle mutlu oldum ki, sayenizde uğraşım boşuna olmamış oldu.
Hepiniz süper insanlarsınız ve sanırım bu foruma üye olmakla çok akıllıca bir iş yapmış oldum. Sağ olun var olun.
Bilgisayar Kurdu arkadaşım, eğer cidden bilgisayar kurdu iseniz sizden öğreneceğim çok şey var, zira bende işletim sistemi entegre, katılımsız program hazırlama,
hareketli duvar kağıtları vs. uğraşmaktan büyük zevk alıyorum.
Örneğin: XP entegre edebiliyorum ama Windows 7'yi henüz başaramadım. Winrar ile katılımsız program yapabiliyorum da 7 Zip ile hala başaramadım, bazı programları portable yapabiliyorum ama bazıları bilhassa büyük programlar olmuyor. Biliyorsan bu konularda yardım isteyebilirim.
Fazla uzattım sanırım hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı