Video çekerken oyun kasmıyor fakat video kasıyor

Kayıt yapan programın ayarlarına girip frame rate ayarını yükselt. 30'dan düşük olursa çekilen video takılıyormuş gibi olur. İdeali 60'dır.

Anlamadım video izlerken mi PC kasılıyor? Yazdıklarından izlerken kastığı anlaşılıyor. Bu durumda işlemci ile videoları oynatıyorsundur. KLMCP indirip kurarken DXVA2'yi devreye sokman ve videoları da MPC-HC x64 ile oynatman gerek.

Anlamadım video izlerken mi PC kasılıyor? Yazdıklarından izlerken kastığı anlaşılıyor. Bu durumda işlemci ile videoları oynatıyorsundur. KLMCP indirip kurarken DXVA2'yi devreye sokman ve videoları da MPC-HC x64 ile oynatman gerek.
Recep Abi aynı sorun bende de var. Yeni aldığım oyun bilgisayarımda oyunu oynarken 200-300 FPS arası alıyorum. En yüksek çözünürlük ve ayarlarda çift ekran kullanıyorum. Video çekerken ben 200-300 FPS'le oyun oynarken OBS ile video çekiyorum, OBS 10-15 FSP'e düşüyor, video takılı takılı çekiliyor. Kaydettiğimde de aynen bu şekil video takılı takılı çekilmiş oluyor.

Hortlatıyorum lâkin, aynı sorun var ve sizin bir rehberinizi uyguladım ve kasma düzelmedi. Sonra mevcut overclock ayarlarımı değiştirdim ve şuan frapsda düzeldi. Ama plays.tv ile video çekerken 80 70 FPS düşüyor. İzlerken 60 fps yukarısına çıkmamakla beraber izlenmeyecek şekilde kalite düşmesi ve fps sorunu ile karşılaşıyorum. FPS sorununu hallettiğimde kaliteyi halledemiyorum. Yardım lütfen. Notlarınıza eklediğinizi söylemiştiniz fakat süreci biraz hızlandırırsanız eğer birçok AMD kartı kullanıcısı faydalanacaktır. İlginize şimdiden teşekkürler. @Recep Baltaş @Ali Güngör @Mikail Fidan @Yunus Emre Şahin

Ya Bende. fortnite oynuyorum oyun kasmıyo. nvidia Shadowplay + Win10 kendi Video çekme proğramı+ Obs ile çekiyorum video. oyunda hiçbir kasma yok, ama sonrasında videoyu izleyince video kasıyo fena. lütfen çözümünü bulun şunun ya

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı