Video Çekme Programı Önerileri

Safa Akpolat

Hectopat
Daha fazla  
Webcamden gelen görüntüyü kaydetmek istiyorum ama kayıt tuşuna istedğim bir kısayol tuşu eklemem gerek hangi programı kullanabilirim?

Direk gelen görüntüyü değil fakat pencere şeklinde seçerseniz kamera kısmını.
Bandicam, Fraps gibi programları kullanabilirsiniz.

Open Broadcaster Software, Mirilis Action!, Bandicam kullanabilirsiniz.

Fraps 2013 yılından beri güncellenmiyor.

Fraps kullanıyorum sesi Audacity ile kaydediyorum hiçbir sıkıntı çıkarmıyor. Camtasia Studio ile render alıyorum bitiyor. Webcam'den gelen görüntüyü derken görüntü masaüstüne gelir Camtasia Studio ile masaüstünü rahatlıkla çekebilirsiniz.

Hocam video kapatıyorum. Sonra bakıyorum mesela 20 dakika 45 saniye olmuş. Audacity geliyorum en başta ki videoya başlamadığım yeri siliyorum sonunda ki boş yeri siliyorum ortalama 20 dakika 45-47 saniye arası bir şey kalıyor. Sesi ver deyip alıyorum. Sonra Camtasia Studio 8'e dönüyorum videoyu önce atıyorum sesi atıyorum 2'sini eşit hale getiriyorum sonlarından ayarlayarak. İstersem oyunun sesi kısıp kendi sesimi arttırıyorum. Şuana kadar ses kayması olmadı :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı