Video çekme programı önerisi

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Valorant videosu çekmek istiyorum, ancak nasıl bir program kullanma konusunda bir yere varamadım. Sizce hangisini kullanmalıyım? Performans konusunda sıkıntı yok abimin bilgisayarından çekeceğim 6650 XT + Ryzen 5 5500 + 8x2 RAM var.

Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, görüntü kalitesini iyi verecek ve videoyu 60 FPS üzerinde çekse benim için yeterli olur. Ayrıca video içerisine ekleyebileceğim bir video vs. olabilir mi (videodan kastım bip sesi gibi ya da eski Meme'lerden olabilir. Animasyonlu abone ol tarzlı bir şeyler gibi) teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, Valorant videosu çekmek istiyorum, ancak nasıl bir program kullanma konusunda bir yere varamadım. Sizce hangisini kullanmalıyım? Performans konusunda sıkıntı yok abimin bilgisayarından çekeceğim 6650 XT + Ryzen 5 5500 + 8x2 RAM var.

Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, görüntü kalitesini iyi verecek ve videoyu 60 FPS üzerinde çekse benim için yeterli olur. Ayrıca video içerisine ekleyebileceğim bir video vs. olabilir mi (videodan kastım bip sesi gibi ya da eski Meme'lerden olabilir. Animasyonlu abone ol tarzlı bir şeyler gibi) teşekkürler.

Bandicam veya OBS Studio.

2. paragrafta dediğiniz şeyi edit programlarında yapmanız çok daha güzel olur. Zira bunu yapabilen program bulmak bu dönemde zor ve sırf 1-2 adet görüntü ekleyebiliyor diye işini en iyi yapan programlardan vazgeçmek pek akıl kârı değil.

Hazır denk gelmişken bir Premiere Pro'ya başlayın derim.

Program önerisi olarak ise Bandicam ve Action!'ı önerebilirim. İkisi de gayet güzel programlar.

Hem ekran kaydı alıp hem de bahsettiğiniz editleri yapmanızı sağlayan tek bir uygulama yoktur herhalde. Bilgisayarınızda Win+g basarsanız Xbox'un ekran kaydı uygulaması açılıyor eğer içinde yüklüyse ki benim Windows 11'imde yüklü geldi. Edit için de basit olması açısından CapCut önerebiilirim.

2. söylediğiniz içinde Movavi, Camtasia veya Adobe Premiere kullanabilirsiniz

Hocam mirillis actionuda kullanabilirsiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı