Video Çekmek için E5200 Sistemi Yükseltme

Emirhan Yulu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde bu özelliklere sahip bir bilgisayar var. Donanım hakkında pek bir bilgim yok ancak nba 2k15, 2k16 videoları çekebileceğim lol gibi oyunların videosunu çekebileceğim bir bilgisayar oluşturmam lazım. İşlemcim bunun için yeterli mi? RAM eklemeli miyim? Hangi ekran kartını önerirsiniz?

Adsız.png
sfasf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasaya uprage yapmak artık gereksiz, sıfırdan kasa almanı öneririm. Ayrıca illa uprage yaptıracaksan anakart, güç kaynağı ve bütçe belirt lütfen.

Bir soğutucu alın önerim: Xigmatek SD 962 TYR modeli. İşlemcinizin internette insanlar voltaj vermeden kaç ghz yaptıklarına bakın ve oyun videosu çekerken ekran kartına O.C yapmayı unutmayın ama fan hızını kesinlikle %100 yapmalısınız O.C yaparken ekran kartına. Ben 9600gt ekran kartına 650 mhz arttırdım (normalde 650 mhzde çalışan kart 1300 mhzde çalışıyor artık). 17 fps aldığım far cry 3 35-48 fps aralarında 1440x900'da rahat oynuyorum.

Bu bilgisayara hiç upgrade ile uğraşmayın, yrni bir kasa toplayın. Eğer toplayamam derseniz de ilk önce ekran kartı alın, Gt 210 ile Nba 2k oynamak hayal.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı