Video Düzenleme Programı Önerisi

Şimdi dediyin gibi bende zorlanmıştım ilk kez premier kullandığımda premiere profesyonel bir uygulama hatta film falan editlemek için sen en iyisi benimde kullandığım Camtasia 9 yada VegasPro'yu dene inan arayüzleri çok kolay 1-2 video izledikten sonra kolay bir şekilde kullana bilirsin.Ben Camtasia'nı tercih ediyorum nedeni efektler gibi şeyleri videoya uygulamadan nasıl olacağını örneklerle görüyorsun. Tercih senin ama premiere çok zor ben kullanamadım bide söylediğim program youtube için her anlamda sana yeteçekdir.:neo:

Render sonrası herhangi bir oynatıcıdan oynatınca da ses kayması var. Diğer seçenekte ses kaydını ayrı mı yapmam gerekecek o zaman?
Hatta al camtasia ile hazırladığım bir video ilk seslendirmem o yüzden ses kötü biraz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı