Video Düzenleme Uygulaması Önerisi

Fazla efekt kullanacaksanız Adobe AfterEffect, düz video editleyecekseniz Adobe Premiere Pro programlarını kullanabilirsiniz. Bunları kullanmak çok karışık geliyor diyorsanız Camtasia Studio ve Vegas Pro uygulamalarını kullanabilirsiniz.
Edit: Günümüzde bir çok filmin kurgusu, düzenlenmesi AfterEffect ve Premiere Pro programları ile yapılıyor.

Birçok YouTuber'ın (Kozmik Karınca, Ersin Yekin) kullandığı video uygulaması nedir? Windows için olan.

Eğer youtube için kullanacaksanız ve videolarınız kaliteli olsun istiyorsanız Sony Vegas PRO öneririm.Bu programla videolarınız 720p60fps yada 1080p60fps yapabilirsiniz.Camtasia 8-9 kesinlikle önermiyorum,kullanması basit olabilir ama videoları kaliteli renderlayamıyor.Eğer efektli falan videolar yapıcaksan arkadaşın da dediği gibi Adobe After Effects kullanabilirsin.

Eğer youtube için kullanacaksanız ve videolarınız kaliteli olsun istiyorsanız Sony Vegas PRO öneririm.Bu programla videolarınız 720p60fps yada 1080p60fps yapabilirsiniz.Camtasia 8-9 kesinlikle önermiyorum,kullanması basit olabilir ama videoları kaliteli renderlayamıyor.Eğer efektli falan videolar yapıcaksan arkadaşın da dediği gibi Adobe After Effects kullanabilirsin.
android için ekran kaydedici olarak ne önerirsin? Hem sistem sesini(kulaklık bağlıyken bile) hem de mikrofon sesini kaydedecek bir uygulama arıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı