Video Düzenlemek İçin Program Tavsiyesi

Dincer

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi, video düzenleme programına ihtiyacım var. Bu sene bizim bölümde görme ve işitme engelliler için fen öğretimi diye dersimiz var. Bunun için işitme engelli öğrencilere yönelik deneyler yapıyoruz ve video çekiyoruz bizim bu çekeceğimiz videoları düzenleyebileceğim pratik ve ücretsiz bir program var mı?

Dipnot: İlk defa video düzenleyeceğimi belirtmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
After Effects , Sony Vegas , Movie Maker , Camtasia Studio vs..
Yeni başliyorsan bu işe ; Camtasia Studio uygun. Movie Maker zaten sıradan bir yazılım , biliyosundur.
Not: Vegas aslinda çok zor değil. Biraz alışınca gayet kolay , temiz ve rahat bir yazilim. Şahsen ben Vegas'ı öneririm.

Movie makerı zaten kullanma taraftarı değilim dediğin gibi. Ama Camtasia Studio'yu mutlaka deneyeceğim. Teşekkürler önerin için. :D

Aslında bu konuda benim de sorunum vardı. Vegas Pro 11 kullanmıştım ve arkadaşın dediği gibi bir süre sonra kolay gelmeye başlıyor. Fakat yavaşlama efekti yaptığımda video takılarak ilerliyordu ve bu sorunu hala aşabilmiş değilim. Bana sadece rahat bir şekilde yavaşlatma yapabileceğim bir program lazım Camtasiada bu mümkün müdür ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı