Çözüldü Video dxgkrnl fatal error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

asd674

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Elbistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur g770 İ7 9750H GTX 1050 16 gb ram 500 gb 970 evo plus 1tb toshiba hdwl110
Meslek
Öğrenci
Yalnızca ETS 2 oynarken bu hatayı alıyorum.
Sonra yeniden başladığında NVIDIA ekran kartı gidiyor kapatıp tekrar açıyorum bilgisayarı geliyor.
Sistem özelliklerim (laptop)
  • i7 9750H.
  • GTX 1050.
  • 16 GB RAM.
@24099 @Recep Baltaş bakar mısınız?

Son düzenleme:
Çözüm
USB'den klavye mouse harici aygıtları çıkarın.

Rehberi tekrardan uygulayın.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve bu sürücüyü indirip kurun. (Tekrardan yapmanız gerekiyor.)
Bluestacks kaldırın.
USB'den klavye ve mouse harici aygıtları çıkarın.
Galiba yazıcı kullanıyorsunuz. Yazıcının bağlantılarını söktükten sonra yazılımı varsa kaldırın.
MSI Afterburner kaldırın.
Excalibur Control Center programını kaldırın.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın. Sonra bu linkten sürücüyü indirip kurun.

DX indirme aracını kullanın.

Excalibur Control Center'ı kaldırmak zorunda mıyım? RGB'yi kontrol ediyorum oradan. Attığınız sürücüyü de mavi ekrandan sonra GeForce Experience ile kurmuştum.

Excalibur Control Center'ı kaldırmak zorunda mıyım? RGB'yi kontrol ediyorum oradan. Attığınız sürücüyü de mavi ekrandan sonra GeForce Experience ile kurmuştum.
Maalesef kaldırmak zorundasınız. Birkaç gün boyunca RGB'yi kontol edemeyeceksiniz. Attığım sürücüyü siz kendi sürücünüz kaldırdıktan sonra tekrar kuracasınız. Ayrıca aşağıdaki rehberi de uygulayın.

Maalesef kaldırmak zorundasınız. Birkaç gün boyunca RGB'yi kontol edemeyeceksiniz. Attığım sürücüyü siz kendi sürücünüz kaldırdıktan sonra tekrar kuracasınız. Ayrıca aşağıdaki rehberi de uygulayın.

Hocam normalde 15 dakikada mavi ekran alırdım 2 saat oynadım almadım teşekkür ederim.

Hocam normalde 15 dakikada mavi ekran alırdım ama 2 saat oynadım ve hata almadım. Teşekkür ederim.
Hatalarınız çözüldüyse kullandığınız programları tekrardan kurabilirsiniz. Herhangi bir hata almanız durumunda tekrardan yardımcı olurum. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. 🙂

Hatalarınız çözüldüyse kullandığınız programları tekrardan kurabilirsiniz. Herhangi bir hata almanız durumunda tekrardan yardımcı olurum. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim. 🙂

Hocam iki kere daha aynı hatayı aldım.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve bu sürücüyü indirip kurun. (Tekrardan yapmanız gerekiyor.)

Çözüm

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve bu sürücüyü indirip kurun. (tekrardan yapmanız gerekiyor.)

Hocam dediğiniz gibi yaptım. Deneyemedim ama bugün yeni çıkan sürücüyü GeForce Experience ile kurdum. 1 buçuk saat oynadım sadece 2 kere drop girdi o kadar.
Hocam bu son olacak galiba.
Hocam dediğiniz gibi yaptım. Deneyemedim ama bugün yeni çıkan sürücüyü GeForce Experience ile kurdum. 1 buçuk saat oynadım sadece 2 kere drop girdi o kadar.
Hocam bu son olacak galiba.

@Pmw bakarsanız sevinirim.
@283156 bakar mısınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı