Çözüldü Video dxgkrnl fatal error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

asd674

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Elbistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur g770 İ7 9750H GTX 1050 16 gb ram 500 gb 970 evo plus 1tb toshiba hdwl110
Meslek
Öğrenci
Yalnızca ETS 2 oynarken bu hatayı alıyorum.
Sonra yeniden başladığında NVIDIA ekran kartı gidiyor kapatıp tekrar açıyorum bilgisayarı geliyor.
Sistem özelliklerim (laptop)
  • i7 9750H.
  • GTX 1050.
  • 16 GB RAM.
@24099 @Recep Baltaş bakar mısınız?

Son düzenleme:
Çözüm
USB'den klavye mouse harici aygıtları çıkarın.

Rehberi tekrardan uygulayın.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve bu sürücüyü indirip kurun. (Tekrardan yapmanız gerekiyor.)
@asd674 hocam bir çözüm bulabildin mi konu hakkında? Bende de Excalibur G900 i7 11800H RTX3060 var. Aynı sorunu hemen hemen her oyunda yaşıyorum ama en çok ETS oynarken oluyor.
Hocam bende de ets de oluyordu. Windows 11 e geçtim bir daha da yaşamadım.

Bende Windows 10 ve 11 fark etmiyor ikisinde de oluyor bu problem. Casper ile görüştün mü hiç? Garanti kapsamında gibi bir şey dediler mi?
Hayır hiç görüşmedim. Ben 2020 de aldım cihazı problemler başladı 2021 de 11 e geçtim çözüldü.

Hiç yaşamadım. Halada 11 kullanıyorum.

Windows 11 kullanırken de yaşadım.
Meğerse Windows 11 kullanıyormuşum.
Şimdi driver güncellemeleri yapıp yeniden deneyeceğim.

@asd674 hocam bir çözüm bulabildin mi konu hakkında? Bende de Excalibur G900 i7 11800H RTX3060 var. Aynı sorunu hemen hemen her oyunda yaşıyorum ama en çok ETS oynarken oluyor.

Bende yaşıyorum aynı bilgisayar aynı model acaba siz çözüm bulabildiniz mi?

Son düzenleme:
Windows 11 kullanırken de yaşadım.
Meğerse Windows 11 kullanıyormuşum.
Şimdi driver güncellemeleri yapıp yeniden deneyeceğim.

Bende yaşıyorum aynı bilgisayar aynı model acaba siz çözüm bulabildiniz mi?
Dostum ne yaptıysam düzelmedi. En sonunda garantiye gönderdim, yeniden bios ve driver yüklemişler ardından test yapıp geri gönderdiler. Sonuç olarak garantiden geldikten sonra bir daha mavi ekran almadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı