Video edit için program önerisi

Mosleman

Hectopat
Youtube'dan tarih felsefe ağırlıklı video paylaşmak istiyorum.

Yapmak istediğim videoda sadece 1 resim ve yaklaşık 4 saatlik bir ses olacak, HD kalitede, ses aynı şekilde.

Bunun için basit, renderda hata vermeyen bir program öneriniz var mı? Ama ücretsiz olsa iyi olur, ya da ücretli.

Normalde yıllar önce Camtasia studio 9 kullanıyordum, başka program da olur sadece bilgi vermek amaçlı detaylandırıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Youtube'dan tarih felsefe ağırlıklı video paylaşmak istiyorum.

Yapmak istediğim videoda sadece 1 resim ve yaklaşık 4 saatlik bir ses olacak, HD kalitede, ses aynı şekilde.

Bunun için basit, renderda hata vermeyen bir program öneriniz var mı? Ama ücretsiz olsa iyi olur, ya da ücretli.

Normalde yıllar önce Camtasia studio 9 kullanıyordum, başka program da olur sadece bilgi vermek amaçlı detaylandırıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Openshot deneyebilirsiniz. Hem ücretsiz hem açık kaynak kodlu hem de ağır değil.

Ücretsiz olarak en iyisi Davinci resolve. İlk etapta karışık gelebilir ama öğrendikçe daha kompleks işler için de kullabilirsiniz.

YouTube'dan tarih felsefe ağırlıklı video paylaşmak istiyorum.

Normalde yıllar önce Camtasia Studio 9 kullanıyordum, başka program da olur sadece bilgi vermek amaçlı detaylandırıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Bence bildiğinden devam et alışmak kolay olmuyor başka programlara bende Camtasia'ya çok alıştım evet yetersiz kalıyor bazı konularda fakat sıfırdan başka bir programa geçmekten kat kat iyi neredeyse adım gibi ezberledim uygulamayı arada birkaç özellik geliyor o kadar.

Geri
Yukarı