Video edit programı önerisi

brekay01

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 1650 - i5 9300h - 8GB Ram
Arkadaşlar, öyle çok edit falan yapmayı düşünmüyorum. Hani, oyunda yaptığım vuruşları falan birleştirebileceğim, geçiş efekti falan ekleyebileceğim, basit arayüzlü, ücretsiz bir video edit programı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, öyle çok edit falan yapmayı düşünmüyorum. Hani, oyunda yaptığım vuruşları falan birleştirebileceğim, geçiş efekti falan ekleyebileceğim, basit arayüzlü, ücretsiz bir video edit programı önerir misiniz?
Fuze.TV kullanabilirsin. Hem killerini kaydediyor, hem onları görebiliyorsun, hem de birleştirip (istersen ufak tefek editlerde yapabilirsin, müzik eklemek-hızlandırmak yavaşlatmak, zoom yapmak vb vb) kendi sosyal platformunda paylaşabilirsin.

Fuze. TV kullanabilirsin. Hem Killer'ini kaydediyor, hem onları görebiliyorsun, hem de birleştirip (istersen ufak tefek editlerde yapabilirsin, müzik eklemek-hızlandırmak yavaşlatmak, Zoom yapmak vb vb) kendi sosyal platformunda paylaşabilirsin.

Peki kaydederken FPS düşüşü yaşar mıyım?

Fuze.TV kullanabilirsin. Hem killerini kaydediyor, hem onları görebiliyorsun, hem de birleştirip (istersen ufak tefek editlerde yapabilirsin, müzik eklemek-hızlandırmak yavaşlatmak, zoom yapmak vb vb) kendi sosyal platformunda paylaşabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
örnek olması için kendi fuze kayıtlarım.
Peki kaydederken FPS düşüşü yaşar mıyım?
Kendim yaşamadım. 2060 Super kullanırken aynı anda Valorant oynayıp mining yapıp video kaydediyorum bu programla. Yani fps düşüşü görmedim.

Geri
Yukarı