Video edit programı önerisi

ragnar6

Femtopat
i5-8265U işlemcim var. MX110 ekran kartım var. 12 GB RAM var. Profesyonel video editler yapmak istiyorum. Program önerir misiniz? Ben Adobe Premiere Pro düşünüyorum ama hangi sürümünü bilgisayarım rahatlıkla açar ve rahatça edit yapabilirim?

i5-8265U işlemcim var. MX110 ekran kartım var. 12 GB RAM var. Profesyonel video editler yapmak istiyorum. Program önerir misiniz? Ben Adobe Premiere Pro düşünüyorum ama hangi sürümünü bilgisayarım rahatlıkla açar ve rahatça edit yapabilirim?

Premiere Pro genellikle uzun video düzenlemeleri için kullanılır böyle shorts videoları gibi editler icin After Effects kullanmanız daha doğru olacaktır. Bir de ekran kartınız yetersiz olduğu için After Effects'in eski sürümlerinden tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

Premiere Pro genellikle uzun video düzenlemeleri için kullanılır böyle shorts videoları gibi editler icin After Effects kullanmanız daha doğru olacaktır. Bir de ekran kartınız yetersiz olduğu için After Effects'in eski sürümlerinden tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.
Aynen shorts editleri düşünüyorum. İkisi arasındaki fark nedir? Ben yapacağım işin kaliteli olmasını istiyorum. Ve hangi sürümü önerirsiniz bilgisayarımda rahatça edit yapmak için.

Aynen shorts editleri düşünüyorum. İkisi arasındaki fark nedir? Ben yapacağım işin kaliteli olmasını istiyorum. Ve hangi sürümü önerirsiniz bilgisayarımda rahatça edit yapmak için.

Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects'in aksine medya parçalarını kesme ve birleştirme konusunda daha başarılıdır. After Effects 2016'yı bilgisayarinizin kaldırabileceğini düşünüyorum.

Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects'in aksine medya parçalarını kesme ve birleştirme konusunda daha başarılıdır. After Effects 2016'yı bilgisayarinizin kaldırabileceğini düşünüyorum.
Hocam eğer 0'dan öğreneceksen Adobe Premiere Pro öğren.
Adobe Premiere Pro'nun hangi sürümününde bilgisayarımda rahatça edit yapabilirim?

Adobe Premiere Pro 2023 sistem gereksinimleri;

Windows
  • Intel® pentium® 4 veya Intel celeron® 1.3 GHz (ya da uyumlu) işlemci.
  • Microsoft® windows® XP ile service pack 2 veya Windows vista®
  • 256 MB RAM (512 MB önerilir)
  • 1.5 GB kullanılabilir sabit disk alanı.
  • 16 bit renkli video kartı içeren renkli monitör.
  • 1, 024 X 768 monitör çözünürlüğü (96 DPI veya daha azında)

Adobe Premiere Pro 2023 sistem gereksinimleri;

Windows
  • Intel® pentium® 4 veya Intel celeron® 1.3 GHz (ya da uyumlu) işlemci.
  • Microsoft® windows® XP ile service pack 2 veya Windows vista®
  • 256 MB RAM (512 MB önerilir)
  • 1.5 GB kullanılabilir sabit disk alanı.
  • 16 bit renkli video kartı içeren renkli monitör.
  • 1, 024 X 768 monitör çözünürlüğü (96 DPI veya daha azında)
Adobe Photoshop 2023 mesela çok kasıyordu indirdiğimde bilgisayarımda

Geri
Yukarı