Video editi nasıl olmuş?

Ben beğenmedim.
Amatörüm zaten sadece eksiklerim ne onu öğrenmek istedim.
Rap şarkısı atıp bulduğun efekti basmışsın gibi. Bu kısmı acemiliğe veriyorum da o uçan baransaray yazısı nedir 2013 Facebook capsleri gibi.
Hocam 2 3 tane videom çalındığı için böyle bi çözüm buldum biliyorum biraz cringe ama yapacak bişey yok. Teşekkürler yorumun için.

Arkadaşlar birçok kişi videosunu eleştirilmek için paylaşmış ban yemem diye umuyorum. Reklam için değil gerçekten sağlam bir eleştiriye ihtiyacım var. Sizce editim nasıl olmuş? Eksiklerim neler? 2 aylık After Effects kullanan biri olarak nasılım? (kanalımda bunun gibi birçok edit var.)
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alt yazıları sürekli değiştirmişsin. Orası olmamış.

Arkadaşlar birçok kişi videosunu eleştirilmek için paylaşmış ban yemem diye umuyorum. Reklam için değil gerçekten sağlam bir eleştiriye ihtiyacım var. Sizce editim nasıl olmuş? Eksiklerim neler? 2 aylık After Effects kullanan biri olarak nasılım? (kanalımda bunun gibi birçok edit var.)
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bence edit çok kötü olmuş çok kolay gibi.

Video:

Rotation ve Scale'leri geliştirmen lazım Shake'ler güzel olmamış tile çok gozukmus bunları hallet yani Basic'leri öğren ilk önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı