Video editlemek için program önerisi

Darkblue99

Decapat
Makaleler
1
LoL, Valorant gibi oyunların videosunu çekiyorum. Editliyorum tabii ki şu anda wondershare filmora X kullanıyorum ama artık farklı bir programa geçiş yapmak istiyorum. Edit yapmayı biliyorum ama After Effects bana fazla karışık geldi. Gerek ses effektleri falan da koyuyorum. Sizin bildiğiniz programları söyler misiniz?
Sistemim: i5 2320 3.00 GHz.
8 GB DDR3 RAM.
2 GB HD7730 256Bit ekran kartı
650W güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL, Valorant gibi oyunların videosunu çekiyorum. Editliyorum tabii ki şu anda wondershare filmora X kullanıyorum ama artık farklı bir programa geçiş yapmak istiyorum. Edit yapmayı biliyorum ama After Effects bana fazla karışık geldi. Gerek ses effektleri falan da koyuyorum. Sizin bildiğiniz programları söyler misiniz?
sistemim: i5 2320 3.00 GHz.
8 GB DDR3 RAM.
650W güç kaynağı

Movavi Video Editör veya Vegas Pro. Bu sistem ile Premiere Pro veya After Effects olmaz.

Göze daha güzel gelen, çarpıcı editler yapmak istiyorsan After Effects en mantıklısı oluyor. Birkaç video sayesinde püf noktaları öğrenirsiniz diye düşünüyorum.

Ama Camtasia'da amatör editler için yeterli olur diye düşünüyorum. Ben 3-4 sene önce kullanıyordum.

sistemim: i5 2320 3.00 GHz.
8 GB DDR3 RAM.
650W güç kaynağı

DaVinci Resolve, Hitfilm Express, kolay kesme biçme için Shotcut. :)

Geri
Yukarı