Video editörlüğü, grafik tasarım ve oyun için dizüstü bilgisayar önerisi

AMD Adobe uygulamalarında Intel'in gerisinde kalıyor.
Macbook önerdikten sonra böyle demen çok güzel. Daha yeni bir karşılaştırma bulursan paylaşırsın.
Çünkü büyük MacBook modelleri çok çok pahalı ve oyun performansı iyi olan bir cihaza ihtiyacım var. Yine de bu iki kritere uygun bir MacBook gösterebilirseniz çok sevinirim.
MacBook önermiyorum.

RTX 3060 var Lenovo'da kafana yatmıyorsa.
Daha önce bu işlerle uğraşmadıysan; 2-3 ekran, çift ekran kartı, 32+ Ram ve 32 TB hdd ile dönüyor ciddi işler sektörde.

Paranın yettiği ölçüde 16 veya üstü RAM, 2080 RTX ve üstü ekran kartı olsun.
Ekran 15.6" dan büyük olduğunda taşıması zorlaşacak.
Daha sonra ikinci bir ekran alırsın.

Eğer taşıma gereksinimin yoksa, masaüstünden vazgeçmemeni öneririm.
Okulda sık kullanacağım için maalesef ikinci ekran ile kullanamam.

Macbook önerdikten sonra böyle demen çok güzel. Daha yeni bir karşılaştırma bulursan paylaşırsın.

MacBook önermiyorum.

RTX 3060 var Lenovo'da kafana yatmıyorsa.
Daha önce bu işlerle uğraşmadıysan; 2-3 ekran, çift ekran kartı, 32+ Ram ve 32 TB hdd ile dönüyor ciddi işler sektörde.

Son düzenleme:
Prime üyeleri için günün fırsatı: Lenovo Ideapad Gaming 3 dizüstü bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600h, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6 GB, FreeDOS, 82K200K0Tx Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Fiyat performans. Zaten bu fiyata bu kalitede 3060 bulamazsınız.

İyi akşamlar kolay gelsin.
Evet bu fiyata 3060 lı başka göremedim zaten. Eğer bu bütçede alırsam çok yüksek ihtimalle bunu alıcam. Teşekkürler ilgilendiğiniz için

Evet bu fiyata 3060'lı başka göremedim zaten. Eğer bu bütçede alırsam çok yüksek ihtimalle bunu alacağım. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

Bir de bu var bunun ekran kartı 95 watt. Lenovo'da 90 watt.
Ve 1TB SSD var içinde.
Ekranları ikisinin de %100 sRGB
Aradaki fiyat farkına değer diyorsanız alınabilir.

Bir de bu var bunun ekran kartı 95 watt. Lenovo'da 90 watt.
Ve 1TB SSD var içinde.
Ekranları ikisinin de %100 sRGB
Aradaki fiyat farkına değer diyorsanız alınabilir.
Hocam ben bunu çok beğendim, fiyatına göre çok çok iyi gözüküyor. Hatta neden ucuz olduğunu bile anlamadım fikrin varsa dinlemek isterim. Bir de Hepsiburada ya da Hepsiburada sitesindeki bu satıcı açısından sıkıntı yaşar mıyım? Gerek garanti olsun gerek iletişim olsun.

Hocam ben bunu çok beğendim, fiyatına göre çok çok iyi gözüküyor. Hatta neden ucuz olduğunu bile anlamadım fikrin varsa dinlemek isterim. Bir de Hepsiburada'ya da Hepsiburada sitesindeki bu satıcı açısından sıkıntı yaşar mıyım? Gerek garanti olsun gerek iletişim olsun.

Çok tatlı bir fiyat.

Bu fiyata alabileceğin en yüksek donanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı