Video fotoğraf düzenlemek için IPS laptop önerisi

maxsirol

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğraf ve video düzenlemek için IPS panel ve sRGB değerleri yüksek laptop önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 3500-4250 TL.

Monster bilgisayara çok güvenemiyorum ayrıca Dell 7577 adaptör sorunu varmış. Bunların dışında önerilerinizi beklyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell 7577 için konuşmak gerekirse, yaklaşık 4 gün önce satın aldım i7 7700HQ GTX1050 Ti 1TB+128GB. Testlerimi yaptım herhangi bir sorun yok çok şükür. Almadan önce ben de tereddütte kalmıştım adaptörün yetersiz geldiği ile ilgili yorumları görünce. Dell'e yazdım bu konuyla ilgili cevapları da şu şekilde oldu:
"Bu bilgisayar modeli ile ilgili bildirilen bir kronik sorun bulunmamaktadır. Bu model bilgisayarımızda Hibrit güç opsiyonu mevcut. Inspiron 15 7577 Oyun Serisi sistemlerindeki hibrit güç özelliği, genel sistem güç talebini karşılamak için aşırı yükleme sırasında veya belirli oyun koşullarında pilin sisteme güç çıkışı yapmasına olanak sağlar (pil kapasitesi %10'un üzerinde olduğu sürece). Sistem aşırı yükleme durumundan çıkar çıkmaz pil şarj edilmeye devam eder."

Kısacası için rahat olsun güzel bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı