[Video] Hitler Ramazan Orucu VINE

Makaleler
44
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bunu görünce kahkaha atasım geldi resmen. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim hayalimdeki şeyi siz yaptınız 🤣. Tebrik ederim. En eski konuyu hortlattınız.
İlk defa yapıyorum sanırım. Ayrıca konuyla alakalı olduğu için bi' sakınca görmedim. Teknik durumluk bir konu da değil.

Video çok hoş ama. Aklıma geldikçe gelir izlerim artık. 😃

İlk defa yapıyorum sanırım. Ayrıca konuyla alakalı olduğu için bi' sakınca görmedim. Teknik durumluk bir konu da değil.

Video çok hoş ama. Aklıma geldikçe gelir izlerim artık. 😃
Haklısınız, Ramazan ayındayız. Benim güldüğüm nokta, keşke en eski konuya denk gelsem diyordum. Siz sanki içimi okudunuz 🤣. Kesinlikle katılıyorum. Video güzel gerçekten.

Syper'ın bunu paylaştığı zamanki yaşını düşünüyorum da... :D Elimde büyüdü desem abartmış olmam. 😛

@SypeR Gel bak neyi hortlatmışlar. :D
Şaka maka, bildirim panelini görünce neye uğradığımı şaşırdım. Konuyu bile açtığımı hatırlamıyordum. :D

Elinde büyüme konusuna gelecek olursak, 2013 - 2021, 8 koca sene. Tanıştığımız yıl doğmuş olsaydım ciddi ciddi şuan 2. sınıfa gidiyor olurdum. Vakit çok hızlı geçiyor...

Fun Fact: Arada geçen süre içerisinde Facebook videosunun silinmemiş olması peki? Dosyaresim ve diğer dandirik sitelere kıyasla aradaki kalite farkı...

Yeni konular

Geri
Yukarı