Video için Instagram tasarımı

Instagram linkimi böyle süslü bir şekilde videoya koymak istiyorum. Camtasia'da bu mümkün mü? Mümkünse nasıl yaparız ne diye aratmam gerekiyor bulamadım.

1:10;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0:39
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
After Effects kullanıyorsanız şuna göz atabilirsiniz:

Yok kullanmıyorsanız, eğer isterseniz sizin için bir şeyler hazırlamayı deneyebilirim. Arka planı şeffaf bırakabiliyor muyduk hatırlamıyorum fakat eğer sabit renkte arka planı silebiliyorsanız -ki Camtasia'nın bunu destekliyor olması gerek- örneğin yeşil arka plan üzerine hazırlayabilirim. Pek profesyonel olduğum söylenemez ancak deneyebilirim.

Green Screen ile yapabilrsin

After Effects kullanıyorsanız şuna göz atabilirsiniz:

Yok kullanmıyorsanız, eğer isterseniz sizin için bir şeyler hazırlamayı deneyebilirim. Arka planı şeffaf bırakabiliyor muyduk hatırlamıyorum fakat eğer sabit renkte arka planı silebiliyorsanız -ki Camtasia'nın bunu destekliyor olması gerek- örneğin yeşil arka plan üzerine hazırlayabilirim. Pek profesyonel olduğum söylenemez ancak deneyebilirim.
ilgilenmen yeter çok teşekkür ederim
Green Screen ile yapabilrsin
sen varya kralsın kral telif sorunu olmaz değil mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı