Video izledikten sonra neden fenalaştım?

Beratbozkurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Şu aşağıdaki lanet videoyu izlerken, videonun 25. saniyesinde başlayan alarm sesi yüzünden korkmaya, gözlerim yaşarmaya gözümün önüne farklı farklı şeyler gelmeye başladı. (Kardesım, abi diye bağırırken eriyor yanıyor ölüyordu!) Derdimi bir arkadaşıma anlattım. Oradan durumu daha detaylı görebilirsiniz. Daha önce hiç böyle bir şey olmadi, aksine severim böyle sesleri. Şu anda yatağımın diğer yanina bile bakamiyorum. Hemen o ses geliyor, gozum doluyor ve derin nefes alirken kafam dikleşiyor. İyicene korkmaya basladim. Işte videonun linki ve resimler. (Ses için 0.25'e bakın.)

Not: Korku filmi izlemedim. Oyun da oynamadım yaklaşık 2 aydır. En son izlediğim film, videodan 15 dakika kadar önceki izlediğim bir Yeşilçam filmi, Atla gel Şaban.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Resim:
20200710_012746.jpg

Dosya Ekleri

• 20200710_012836.jpg
    20200710_012836.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 20200710_012908.jpg
    20200710_012908.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Sese olan rahatsızlığınızı epilepsi gibi bir hastalığa veya daha önceden sizi olumsuz etkileyen bir olayın(Yaşadığınız kötü bir olay/bir oyun/bir film olabilir.) etkisini yaşıyor olabilirsiniz. Bir doktor bunun hakkında daha doğru bir yorumlama yapacaktır diye düşünüyorum. Bu arada evet. Ses çok rahatsız edici.

Sese olan rahatsızlığınızı epilepsi gibi bir hastalığa veya daha önceden sizi olumsuz etkileyen bir olayın(yaşadığınız kötü bir olay/bir oyun/bir film olabilir.) etkisini yaşıyor olabilirsiniz. Bir doktor bunun hakkında daha doğru bir yorumlama yapacaktır diye düşünüyorum. Bu arada evet. Ses çok rahatsız edici.

Çok teşekkürler. Bugün videoyu izledim bir sıkıntı olmadı. Başkalarını da izledim. Bir daha olursa bir uzmana görüneceğim. Normalde böyle şeylerden korkmazdım aksine severdim ama bir anda telaş ettik işte. Gece 4'de uyuyabildim.

Çok teşekkürler. Bugün videoyu izledim bir sıkıntı olmadı. Başkalarını da izledim. Bir daha olursa bir uzmana görüneceğim. Normalde böyle şeylerden korkmazdım aksine severdim ama bir anda telaş ettik işte. Gece 4'de uyuyabildim.
Bir kere olduysa bir sorun olacağını sanmıyorum. Birden fazla kez olursa bir uzmana görünmenizde fayda var.

Geri
Yukarı