Video izlemek için uygun fiyatlı PC VR önerisi

ixdrone

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi / Oyun geliştirici
Uygun fiyatlı VR ile oyun oynayabileceğimi zaten düşünmüyorum. Ama PC ile bağlanabilen, YouTube'daki 3D videoları ya da kiralayabileceğim 360 videoları, bazen de kendi 360 derece kameramla çektiğim görüntüleri izleyebileceğim bir VR arıyorum. 3D monitör ve gözlük almak yerine, eğer mümkün ise böyle bir şey denemeye karar verdim. PC için bu tarz VR'ler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon hocam,video için demişsiniz,araştırıyorum.
Maalesef hocam,bulamadım. PC için VR lar çok pahalı. Dolar yüzünden ülkeden bıktım,teknolojik parçalar alınmıyor bu ülkede. Hocam ayrıca imzanıza baktım, bilgisayar mühendisi yazıyor. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak. 15 yaşıma basmak üzereyim. Konu dışı olacak ama hangi üniversiteden mezun olduğunuzu sorabilir miyim? Ayrıca bu küçük kardeşinize bilgisayar mühendisliği için ufak tavsiyeler verebilir misiniz?

Son düzenleme:
Maalesef hocam,bulamadım. PC için VR lar çok pahalı. Dolar yüzünden ülkeden bıktım,teknolojik parçalar alınmıyor bu ülkede. Hocam ayrıca imzanıza baktım, bilgisayar mühendisi yazıyor. Hayalim bilgisayar mühendisi olmak. 15 yaşıma basmak üzereyim. Konu dışı olacak ama hangi üniversiteden mezun olduğunuzu sorabilir miyim? Ayrıca bu küçük kardeşinize bilgisayar mühendisliği için ufak tavsiyeler verebilir misiniz?

Teşekkür ederim araştırmanız için. Bilkent mezunuyum. İstersen yavaş yavaş yazılım öğrenebilirsin. Özellikle bir hayalin var ise, o konuda basit bilgiler edinerek başlayabilirsin. Şimdi burayı meşgul etmeyelim, konu dışı olmasın. Discord'dan ekle, sorularını ilet, müsait olunca cevaplarım. iXdrone#6395

Teşekkür ederim araştırmanız için. Bilkent mezunuyum. İstersen yavaş yavaş yazılım öğrenebilirsin. Özellikle bir hayalin var ise, o konuda basit bilgiler edinerek başlayabilirsin. Şimdi burayı meşgul etmeyelim, konu dışı olmasın. Discord'dan ekle, sorularını ilet, müsait olunca cevaplarım. İXdrone#6395

Ekledim hocam Discord'dan. Nickim 'Snake00'
Ekledim hocam Discord'dan. Nickim 'Snake00'
Ayrıca bana soru sorma fırsatını verdiğiniz,hayallerini gerçekleştirmek isteyen bir gence karşı bu kadar duyarlı olduğunuz için size teşekkür ederim. Başkası olsa kestirip atardı büyük ihtimalle.
Hocam istek attım ama kabul etmemişsiniz sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı