Video izlerken ekranda kırmızı şekiller çıkıyor

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Video izlerken bu şekilde kırmızı çizgiler belirleniyor. Peki sen testine baktım bununla ilgili hiçbir şey yok ama video izlerken bu şekilde oluşumlar var.

20240524_174415.jpg

TV mi bu yoksa PC mi? Bu çizgiler profesyonel çalışanlar için oluyor. Daha çok fotoğraf video çekerken kullanılır.

Senin piksellerin ölmüş olabilir.

Yazın aldığım monitör ama biraz fazla kullandım. Haziran ayından bu yana yaklaşık 3000 saat kullanmışım ve son 3 ay neredeyse hiç kullanmadım. Bundan olabilir mi? Kullandığım monitörün modeli LG UltraGear 24GN60RB.

Yazın aldığım monitör ama biraz fazla kullandım. Haziran ayından bu yana yaklaşık 3000 saat kullanmışım ve son 3 ay neredeyse hiç kullanmadım. Bundan olabilir mi? Kullandığım monitörün modeli LG UltraGear 24GN60RB.
Sorun HDMI kablosunda olabilir. Sadece Youtube'da video izlerken mi çıkıyor o şeyler.

TV mi bu yoksa PC mi? Bu çizgiler profesyonel çalışanlar için oluyor. Daha çok fotoğraf video çekerken kullanılır.

Senin piksellerin ölmüş olabilir.

Hocam bu sorun sanırım Drivergüncellemesinden sonra karşıma çıktı ben güncel Driver'ı kaldırdım ve bilgisayara biraz dinlenmesi için zaman verdim şu an daha iyi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı