Video İzlerken Mouse takılıyor

Bitflex

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim sorunum video izlerken Netflix Youtube ya da film sitelerinde mouse takılması. Bir süredir araştırıyorum ancak bulamadım maalesef. Çözümü bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. Videoda anlatmaya çalıştım görev yöneticisini de açtım ki herhangi bir donanım yüke binmiyor ancak bu sorun oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim
  • i7 6700
  • GTX 1070
  • 240 GB SSD
  • Windows 10
  • Nod32 Antivirüs

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar benim sorunum video izlerken Netflix Youtube ya da film sitelerinde mouse takılması. Bir süredir araştırıyorum ancak bulamadım maalesef. Çözümü bilen arkadaşlar aydınlatırsa çok sevinirim. Videoda anlatmaya çalıştım görev yöneticisini de açtım ki herhangi bir donanım yüke binmiyor ancak bu sorun oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim
  • i7 6700
  • GTX 1070
  • 240 GB SSD
  • Windows 10
  • Nod32 Antivirüs
Hocam sadece filmi veya videoyu ileri aldığınızda mı oluyor bu sorun? Yoksa genel olarak her hareketinizde mi? Çünkü videoda bi tek siteyi ilk açtığınızda ve filmi ileri aldığınız da takılıyor gibi.

Hocam sadece filmi veya videoyu ileri aldığınızda mı oluyor bu sorun? Yoksa genel olarak her hareketinizde mi? Çünkü videoda bi tek siteyi ilk açtığınızda ve filmi ileri aldığınız da takılıyor gibi.
aynı sorun bende var video ileri alınca değil video izlerken veya tarayıcıdan bir oyun oynarkende fare kasıyor.
Up

Son düzenleme:
Hocam sadece filmi veya videoyu ileri aldığınızda mı oluyor bu sorun? Yoksa genel olarak her hareketinizde mi? Çünkü videoda bir tek siteyi ilk açtığınızda ve filmi ileri aldığınız da takılıyor gibi.

Hocam o sorunu çözmek nasip olmadı mayıs ayında sistemi AMD'ye geçirdim komple şu an öyle bir sorunum yok ya anakartta ya da işlemcide bir sıkıntı vardı 2 defa format attım düzelmedi çünkü.

Hocam o sorunu çözmek nasip olmadı mayıs ayında sistemi AMD'ye geçirdim komple şu an öyle bir sorunum yok ya anakartta ya da işlemcide bir sıkıntı vardı 2 defa format attım düzelmedi çünkü.

Aygıt yöneticisinden harici ekran kartını devre dışı bırakınca çözüldü bende ama çözüm sayılmaz yani bu tabii ki. Sorunu yakaladım diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı