Video Kayıt İçin Kaliteli Program Önerisi

Perceival

Megapat
Dostlar, oyun videosu kaydetmek için önerebileceğiniz uygulamalar var mıdır? Kalite kaybı olmadan en yüksek görüntü kalitesinde videolar kaydetmek istiyorum. Streamlabs ve ReLive ile videolar kaydetmeme rağmen, videolarım hep çamur gibi görüntüsü kötü çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, oyun videosu kaydetmek için önerebileceğiniz uygulamalar var mıdır? Kalite kaybı olmadan en yüksek görüntü kalitesinde videolar kaydetmek istiyorum. Streamlabs ve ReLive ile videolar kaydetmeme rağmen, videolarım hep çamur gibi görüntüsü kötü çıktı.
YouTube'ye başladığımdan beri OBS kullanıyorum.

Geforce Experience kullanabilirsin. Gayet net ve akıcı görüntü kaydediyor.

@NITRO Ayarlarım gayet düzgün. Manuel olarak kullanıyorum. Ek bir ayar pek yapmadım.
@UğurDündarın Dövdüğü Adam 100 Bitrate verdim fakat görüntü pek iç açıcı değildi.
Ne tür bir görüntü bekliyorsun bilmiyorum ama öyle cam gibi bir görüntü olmasa da iyi sonuç alıyorum ben. Monitörde gördüğüm gibi olsun diyorsan da Action! veya Camtasia'ya bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı