Video kayıt ve edit programı önerisi

Beasty

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayar için edit ve kayıt programı önerisi lazım.
Basit kullanışlı ve çok fazla dosya boyutu kaplamamaları lazım sistemim iyi.

Valorant ve CS:GO vb. oynuyorum onları atacağım YouTube'a.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt için OBS, edit için hangi ölçekte bir program istiyorsun bilmiyorum ama başarılı işler çıkarmak istiyorsan Premiere Pro öneririm, tabii ücretli olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Profesyonel işler için edit programı olarak Premiere Pro, After Effects öneririm fakat sistemin bayağı bir iyi ve yüksek donanımlara sahip olması lazım.
Basit editler için de edit programı olarak Movavi Video Editor Plus programını kullanabilirsiniz kayıt programı içinse OBS veya basit kullanım için Movavi screen recorder kullanabilirsiniz not: OBS dışında saydığım programlar ücretlidir.

Profesyonel işler için edit programı olarak Premiere Pro, After Effects öneririm fakat sistemin bayağı bir iyi ve yüksek donanımlara sahip olması lazım.
Basit editler için de edit programı olarak Movavi Video Editor Plus programını kullanabilirsiniz kayıt programı içinse OBS veya basit kullanım için Movavi screen recorder kullanabilirsiniz not: OBS dışında saydığım programlar ücretlidir.

Hayır o kadar değil sadece öldüğüm yerleri vb kırpıcam sistemim fena değil zaten R5 5500 RX6600 falan var.

Kayıt için OBS, edit için hangi ölçekte bir program istiyorsun bilmiyorum ama başarılı işler çıkarmak istiyorsan Premiere Pro öneririm, tabii ücretli olduğunu da unutmamak gerekiyor.
Hayır o kadar değil sadece öldüğüm yerleri vb kırpıcam sistemim fena değil zaten R5 5500 RX6600 falan var.

Dosya boyutu derken videonun dosya boyutunu kastettim arkadaşlar.

O zaman OBS veya Win+G tuşlarına basarak ekran kaydı alabilirsiniz. Edit içinse Windows'un içerisinde bulunan video düzenleyici adlı programı kullanabilirsiniz (eğer sadece video kırpmak istiyorsanız).

Dosya boyutu derken videonun dosya boyutunu kastettim arkadaşlar.

O zaman OBS veya Win+g tuşlarına basarak ekran kaydı alabilirsiniz. Edit içinse Windows'un içerisinde bulunan video düzenleyici adlı programı kullanabilirsiniz (eğer sadece video kırpmak istiyorsanız).

DaVinci Resolve diye bir şey indirdim onu kullanacağım bu arada OBS'de sıkıntı çıksı FPS az gözüküyor Win+gde de kalite kötü oldu.

Geri
Yukarı