Video kesmek için program önerisi

EagleEye

Centipat
Yatarken oyun videoları izlemeyi seviyorum. Bazı takip ettiğim kanallar videoları canlı yayın kesiti olarak atıyorlar ve 3-4 saat arası oluyor bunlar da. Bilgisayar için kullanabileceğim videoları kesip görüntü kalitesi kaybetmeden ayarlayabilevceğim bir program arıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Yatarken oyun videoları izlemeyi seviyorum. Bazı takip ettiğim kanallar videoları canlı yayın kesiti olarak atıyorlar ve 3-4 saat arası oluyor bunlar da. Bilgisayar için kullanabileceğim videoları kesip görüntü kalitesi kaybetmeden ayarlayabilevceğim bir program arıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Kdenlive var, kendisi açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir video editörüdür.

Microsoft'un sunduğu Clipchamp var. Kaliteyi düşürüryor mu bilmiyorum.
Kdenlive var, kendisi açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir video editörüdür.
CapCut iş görür.
Teşekkür ederim, daha önce hiç kullanmadım ve pek fazla da araştırma yapmadığım için bilmiyorum söylediğiniz 3 programı da. En işlevseli hangisi olur? Güvenilir mi 3ü de

Teşekkür ederim, daha önce hiç kullanmadım ve pek fazla da araştırma yapmadığım için bilmiyorum söylediğiniz 3 programı da. En işlevseli hangisi olur? Güvenilir mi 3Ü de.

Kdenlive açık kaynaklı olduğu için güvenilir bir video editörüdür. Herhangi bir şey almaya zorlamaz veya reklam vermez.

İlk başta size arayüz karışık gelebilir fakat bir iki YouTube videosu ile hemen öğrenirsiniz.

Video kesip biçmek çok kolay bu arada.

Hocam ben CapCut kullanıyorum. Kaliteli ve ücretsiz bir program. Hem mobilde hem de PC de var. İçinde her türlü efekt falan filanda var. Bakmanızı tavsiye ederim. Öğrenmesi de kolay bir programdır.

Teşekkür ederim, daha önce hiç kullanmadım ve pek fazla da araştırma yapmadığım için bilmiyorum söylediğiniz 3 programı da. En işlevseli hangisi olur? Güvenilir mi 3ü de
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakabilirsiniz hocam. Gayet kullanışlı.

Teşekkür ederim, daha önce hiç kullanmadım ve pek fazla da araştırma yapmadığım için bilmiyorum söylediğiniz 3 programı da. En işlevseli hangisi olur? Güvenilir mi 3Ü de.

Diğerlerini bilmem ama CapCut güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı