Video Render İçin Sistem Önerisi

UmutEr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2017 yılında dolar çok yüksek bildiğimiz gibi. Doların fiyatını göz önüne aldığımızda stüdyoda alınan video kayıtlarını başarılı bir şekilde renderlamak için uygun fiyatlı bir sistem önerir misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir kere yazman yeterli. 4 kere yazman sadece boşa mesaj demek ve bana cevap verin demek oluyor. Sabretmelisin. İlla ki birisi yorum da bulunacaktır.
Sistem de oyun kaydı mı yapılacak ? Ekran kartı yaptığın işlemler için ne kadar önemli ?

Bir kere yazman yeterli. 4 kere yazman sadece boşa mesaj demek ve bana cevap verin demek oluyor. Sabretmelisin. İlla ki birisi yorum da bulunacaktır.
Sistem de oyun kaydı mı yapılacak ? Ekran kartı yaptığın işlemler için ne kadar önemli ?
Ben bu sistemde oyun videosu cekmeyecegim. Ama GTA 5, CS:GO gibi oyunları oynayacagim. Ayni zamanda kameramla cektigim videolari renderlayacağım bir sistem kuracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Toplam 2650TL tutuyor render performansı çok yüksek olacak GTA V gibi oyunları da iş görecek kadar çalıştıracaktır. Fotoğrafların için HDD zaten vardır diye düşünerekten SSD'li topladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı