"Video scheduler internal error" hatası

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım yeniden Win 10 yükledim onun dışında burada yazan her şeyi yaptım Video Scheduler Internal Error on Windows 10 [Solved] - Driver Easy ama hala çözüm bulamadım sistemim yeni geçen hafta aldım parçalarda çok yeni ondan dolayı olma şansı var mı ek olarak internette de araştırma yaptım ama bir çözüm bulamadım onun dışında oyun oynarken bazen çat diye monitörün görüntüsü gidiyor siyah ekrana düşüyor ama bilgisayar çalışıyor düzelmesi için restart atmam gerekiyor.

Sistemim:
AMD Ryzen 5 3600X.
AMD RX 5700 XT.
ASUS TUF B450 PRO-gamer.
650W Power supply.
2X8GB 3000MHz RAM.
4 Adet RGB fan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu microsoft desteğe başvurarak çözdüm arkadaşlar bios ayarlarını default ayarlarına getirdikten sonra temiz bir sistem kurulumu yaptım driverleri tek tek dikkatlice indirdikten sonra çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı