Video TDR Failure Mavi Ekran hatası

Spero'

Hectopat
Daha fazla  
Son 1 aydır bilgisayar boştayken mavi ekran hatasını veriyor. Son 1 haftadır da uyku moduna geçtiğinde tekrar görüntü gelmiyor. Format atmayı denedim ama sorunum çözülmedi, ben de araştırıp minidump dosyası paylaşmam gerektiğini öğrendim. Bana yardımcı olur musunuz?

Minidump.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unable to load image \SystemRoot\System32\DriverStore\FileRepository\u0360470.inf_amd64_35c64671e7fac064\B360357\amdkmdag.sys, Win32 error 0N2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for amdkmdag.sys
*** WARNING: Unable to verify timestamp for win32k.sys

Bu hatalar ekran kartınızla ilgili. İlk olarak ekran kartı driverlerinizi tamamen silin. Dizüstü ise kendi marka modeliyle kendi sitesinden yükleyin. Masaüstü ise farklı siteler yerine direkt AMD'nin veya NVIDIA'nın sitesinden yükleyin.

Bunlar olmazsa bu programı indirin masaüstüne kurun ardından default yapıp apply yaptıktan sonra PC yeniden başlatın.
Bu da olmazsa ekran kartınızı tamire gönderin.

Unable to load image \SystemRoot\System32\DriverStore\FileRepository\u0360470.inf_amd64_35c64671e7fac064\B360357\amdkmdag.sys, Win32 error 0N2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for amdkmdag.sys
*** WARNING: Unable to verify timestamp for win32k.sys

Bu hatalar ekran kartınızla ilgili. İlk olarak ekran kartı driverlerinizi tamamen silin. Dizüstü ise kendi marka modeliyle kendi sitesinden yükleyin. Masaüstü ise farklı siteler yerine direkt AMD'nin veya NVIDIA'nın sitesinden yükleyin.

Bunlar olmazsa bu programı indirin masaüstüne kurun ardından default yapıp apply yaptıktan sonra PC yeniden başlatın.
Bu da olmazsa ekran kartınızı tamire gönderin.
Teşekkür ederim. Driver'ı kendi sitesinden yüklemiştim, şu an AMD Adrenalin'e baktığımda da en son sürüm gözüküyor. Son 1 saattir mavi ekran vermedi. Eğer bir daha yaparsa verdiğiniz programı deneyeceğim. Tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı