VIDEO TDR FAILURE mavi ekran hatası

TheDigna

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda böyle bir sorun çıkıyor bunun çözümü nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

IMG_20210710_144037.jpg

Dosyaları paylaşın.

Dosyaları paylaşın.

Ekran kartı kaynaklı gibi duruyor, önce sürücüleri kaldırıp kurmayı deneyin. En basit çözüm önerisinden başladım. Daha sonra ilerleriz.

Ekran kartı kaynaklı gibi duruyor, önce sürücüleri kaldırıp kurmayı deneyin. En basit çözüm önerisinden başladım. Daha sonra ilerleriz.

Hocam 1.ve 2. yöntemi denedim ve şu an hata ile karşılaşmıyorum 3.yöntemi DDU yöntemini denememe gerek var mı? Yardımınız içinde çok teşekkür ederim.

Olmasa atmazdım. :)

Ayrıca mantık olarak 2 yöntem attım. Rica ederim
Olmasa atmazdım. :)

Ayrıca mantık olarak 2 yöntem attım. Rica ederim.
Hocam extract butonuna basdığım zaman mouse ekranda birşeye basmıyor görev çubuğundaki uygulamalara giriyor fakat erkanda ne sağ tık ne sol tık çalışmıyor neden böyle oluyor ?

Hocam hep bi sorun çıkıyor bu seferde uygulama açılmıyor ?
Hocam hep bi sorun çıkıyor bu seferde uygulama açılmıyor ?
Hocam tamam hepsini halletim sürücülerine temizledim şimdi ne yapmam gerekiyor

Dosya Ekleri

• 16259291855971094558638133951275.jpg
    16259291855971094558638133951275.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Birkaç gün bekleyelim, mavi ekran yoksa konuyu kapatırız.
Hocam hâlâ devam ediyor ayïca hatayı verdiği zaman altta nvIddmkm.sys Başarısız diyor bir kaç araştırma yaptım nvlddmkm.sys sürücüsü driverstore adlı dosyada var sadece drivers ve NVİDİA nin dosyasında yok oyun oynarken fps kaybı yaşamıyorum ekran kartının arzalï olduğunu düşünmüyorum oyun oynarken de o hatayı vermiyor sadece googleye girince steama girince ve ekran biraz açık kalınca veriyor bu hatayı

Geri
Yukarı