Video ve zoom öncelikli makine önerisi

onatist

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim üzere video kalitesi iyi olan ve yüksek zoom özelliğine sahip bir kamera arıyorum. Fotoğraf makinesi başlığında açtım ancak video kamerası da olabilir. Tabii 1500-1600 TL'yi geçmemek şartıyla. Fotoğraf kalitesi de önemli ancak önceliğim video ve zoom. Boyutu ve ağırlığı da çok yüksek olmamalı, alış amacım doğaya çıktığımda çekim yapmak çünkü. Ben Canon powershot SX60 HS'yi buldum ama emin olamadım. Bilen bir arkadaş fikir verirse sevinirim.

Sony handycam serisi işini görücektir.
Fakat bana göre bir video kamera aldığındığında bunun avantajları ve dezavantajları oluyor.avantaj olarak yüksek bitrate alabilirsin. fakat dez avantaj olarak o cihaz senin için sadece video çekicek.video kameraların fotoğraft kalitesi gerçekten kötü.Mesela ailenle veya arkadaşlarınla bir yere gittiğinde bi videomuzu çek demiycekler bi fotoğrafımızı çek diyecekler. ayrıca dslr kameralarda gayet iyi bir film kalitesi sunuyor. zoom olayına gelirsek bir zoom lens tam sana göre.
Önereceğim kamera kiti:canon eos 700d/18-55 stm lens/75-300 zoom lens

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı