Videoda olan klavye gibi sese sahip ürün önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu videodaki klavyenin sesine benzeyen bir klavye almak istiyorum da ne Switch olduğunu anlayamadım, ve bu sese benzer bir klavye bulamadım. Orta bütçeli bir klavye olursa iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video bu.

Merhaba arkadaşlar, şu videodaki klavyenin sesine benzeyen bir klavye almak istiyorum da ne Switch olduğunu anlayamadım, ve bu sese benzer bir klavye bulamadım. Orta bütçeli bir klavye olursa iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video bu.
Switch modeli gateron yellow.

Klavye

Hocam eski bir konudaki mesajıma bakarsanız ufaktan fikir sahibi olursunuz diye düşünüyorum. Kendimce anlatmaya çalışmıştım.

Switch modeli gateron yellow.

Klavye
Hocam peki bu seste bir klavye öneriniz varmı ortalama bir fiyatta veya bu sese benzer

Hocam eski bir konudaki mesajıma bakarsanız ufaktan fikir sahibi olursunuz diye düşünüyorum. Kendimce anlatmaya çalışmıştım.

Hocam baktım bayağı bir fikir sahibi oldum teşekkür ederim. Hocam Switch işine girmek istemiyorum çünkü pek bir bilgim yok direk klavye alacağım bir öneriniz var mı acaba?

Thocky (kalın) Switch sesi bu.

Videodaki Switch Gateron G PRO 3.0 yellow.

Hocam önerebilceğiniz bir klavye var mı peki bu sese benzer veya bu seste.

Hocam peki bu seste bir klavye öneriniz varmı ortalama bir fiyatta veya bu sese benzer

Hocam baktım bayağı bir fikir sahibi oldum teşekkür ederim. Hocam Switch işine girmek istemiyorum çünkü pek bir bilgim yok direk klavye alacağım bir öneriniz var mı acaba?

Hocam önerebilceğiniz bir klavye var mı peki bu sese benzer veya bu seste.
Türkiye'de thocky klavye bulmanız zor.
O yüzden istediğiniz bir marka, kırmızı veya kahverengi switch %60 klavye almayı düşünebilirsiniz.

Türkiye'de thocky klavye bulmanız zor.
O yüzden istediğiniz bir marka, kırmızı veya kahverengi Switch %60 klavye almayı düşünebilirsiniz.

Hocam peki HyperX alloy Origins Core TKL red Switch alınır mı? Videodaki sese bayağı benziyor fiyatını hak ediyor mu sizce.

Gateron olan. Video sahibi yorumlarda belirtmiş.
Hocam peki HyperX alloy Origins Core TKL red Switch alınır mı? Videodaki sese bayağı benziyor fiyatını hak ediyor mu sizce.

AK820 Pro öneririm. "AK82030" kodu ile yaklaşık 48 dolara denk geliyor. Fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. Mor renginin "Gift Linear" switchli olan modelini alabilirsiniz.

AK820 Pro öneririm. "AK82030" kodu ile yaklaşık 48 dolara denk geliyor. Fiyatını fazlasıyla hak eden bir klavye. Mor renginin "gift linear" Switch'li olan modelini alabilirsiniz.

Hocam ben galiba bir şey aldım ama buraya yazma fırsatım olmadı hocam Apex 9 TKL aldım çünkü internetten alma fırsatım yoktu şehirdeki magzalarda kısıtlı modeller vardı bende bunu seçmek zorunda kaldım şu an gayet memnunum sesi de istediğime bayağı benziyor bayağı memnunum. Sizi de dinlememiş gibi oldum kusura bakmayın tavsiyeniz ve yardımınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı