Videoda ses var görüntü yok

ZİYA_KARA

Centipat
Merhaba. Redmi Note 8 ile 2 dk video çektim sonra USB kablodan PC attım ama videoyu açtığımda ses var görüntü oluyor. Ses güzel çıkıyor ama görüntü yok. Bu videoyu görüntülü bir şekilde nasıl açabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

VLC Media Player

Windows Media Player ile denendi yine ses var görüntü yok olayı var.

,,,,,,,,.png

Son düzenleme:
Merhaba bilgisayarınıza the kmplayer ve k-lite codec pack programlarını kurun. The kmplayer programından video açmayı deneyin. Şayet video telefonda açılıyorsa deneyin.

Merhaba bilgisayarınıza the kmplayer ve k-lite codec pack programlarını kurun. The kmplayer programından video açmayı deneyin. Şayet video telefonda açılıyorsa deneyin.
Telefonda video açılıyor ama usb kablodan pc atırıyorum pc açılmıyor.
Dediğiniz program ile açıldı video teşekkür ederim fakat çok kasıyor izlenmiyor.
Telefonda video açılıyor ama usb kablodan pc atırıyorum pc açılmıyor.

Dediğiniz program ile açıldı video teşekkür ederim fakat çok kasıyor izlenmiyor.
Sıkıntıyı çözdüm hocam teşekkür ederim sağolun.

Son düzenleme:
Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum, videoları düzenleyip birleştirmem gerekli fakat maalesef mp4 formatı görünmesine rağmen formatı bozuk nasıl çözdünüz hiç bir yerde çözüm bulamadım convert programları dışında her şeyi denedim telefonuda alalı 3 gün oldu pişman oldum Samsung'dan şaşmamalıydım :(. yardımcı olursanız çok hora geçecek. teşekkürler.

Geri
Yukarı