Bilgisayarı açınca ses var görüntü yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eerenle

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar programcılığı
Benim bilgisayarım Metro 2033 açınca pikseller değişti. Ekranım ona uygun değil. Nasıl eski haline getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığın cümleden tek anladığım şey Metro 2033'ü açınca piksellerin birbirne karıştırğı. Onun dışında kurduğun cümlede ne virgül var ne de nokta. Onları anladığım kadarıyla ben eklmeye çalıştım ama yine de ortaya anlamlı bir şey çıkmadı. Burası Türkiye'de en iyi cevabı bulabileceğin forumlardan birisi. Bundan emin olabilirsin. Ama iyi bir cevap istiyorsan sen de bizim cevaplarken gösterdiğimiz özeni sorunu sorarken göstermelisin ve sorunu ayrıntısıyla açıklamalasını.

Şimdi şu sorulara cevap vermen gerek:

-Bilgisayarını açınca ekrana görüntü geliyor mu?
-Bilgisayarının ayrıntılı özellikleri nelerdir?
-Bu sorun Metro 2033'ü açınca mı oldu?

Bilgisayarim windows logosuna kadar goruntu geliyor sonra gidiyor.
2 GB nVidia GTX 480 ekran kartı ,12 GB RAM, 2400K işlemcim var .
Ekranim 1900-1680p'yi desteklemiyor. Metro'yu acinca otomatik buna gecti saniyorum. Guvenli moda girince, degistirince normal moda yansimiyor. Diger ekranlarda 1440-1280 yaptım ama kendi monitorüme girince gene acilmadi.

Dostum ya çok kestirip atarak konuşuyorsun. Neyi nasıl yaptığını bilgi vererek anlatırsan daha çabuk çözmene yardımcı olabiliriz...

Güvenli modda driver'ı sildim sonra normal modda açtım yükledim yeniden başlatınca ekran açılmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı