Videodaki editi nasıl yapabilirim?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, kendi aracım için yapacağım ama hiçbir yerde yapılışını bulamadım. Fazla da anlamam bu işlerden. Bilen birisi var mı ya da makul bir ücrete benim için yapabilecek birisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle 10-15 saniye bu tarz yavaş ve stabil bir görüntü çekmen gerek. Sonrasında After Effects programıyla söz konusu yazıyı "tracking" yapman lazım. YouTube'dan tutorial izleyerek yapabilirsin istersen ama hiç bilmiyorsan zor gelebilir çünkü boyut katmış, Z ekseni falan kullanmış basit bir tracking yapmamış. Video işiyle uğraşıyorum, kendin yapmak istemezsen konuşabiliriz.

Öncelikle 10-15 saniye bu tarz yavaş ve stabil bir görüntü çekmen gerek. Sonrasında After Effects programıyla söz konusu yazıyı "tracking" yapman lazım. YouTube'dan tutorial izleyerek yapabilirsin istersen ama hiç bilmiyorsan zor gelebilir çünkü boyut katmış, Z ekseni falan kullanmış basit bir tracking yapmamış. Video işiyle uğraşıyorum, kendin yapmak istemezsen konuşabiliriz.
Biz yine de bir konuşsak iyi olur gibi. AE deneyimim sıfır, size nereden ulaşabilirim?

Biz yine de bir konuşsak iyi olur gibi. AE deneyimim sıfır, size nereden ulaşabilirim?
Kusura bakma yeni gördüm. Telegram kullanıyor musun? Bana @mindofthevirtuoso kullanıcı adımdan ulaşabilirsin. Veya yüklediğim karekodla da telegramdan ekleyebilirsin. Oradan haberleştikten sonra gerçek iletişim bilgilerimi verebilirim. Forumda ifşa olmadan başka nasıl adres verebilirim aklıma gelmedi çünkü. 🤣

(Not: Yine Jhin karakterinin görseli var avatarımda oradan ben olduğumu anlarsın.)

2294A6C5-5858-49C5-BF9F-2A86030478E6.jpeg

Kusura bakma yeni gördüm. Telegram kullanıyor musun? Bana @mindofthevirtuoso kullanıcı adımdan ulaşabilirsin. Veya yüklediğim karekodla da telegramdan ekleyebilirsin. Oradan haberleştikten sonra gerçek iletişim bilgilerimi verebilirim. Forumda ifşa olmadan başka nasıl adres verebilirim aklıma gelmedi çünkü. 🤣

(Not: Yine Jhin karakterinin görseli var avatarımda oradan ben olduğumu anlarsın.)

Eki Görüntüle 1559422
Maalesef Telegram hesabım yok.

Biraz komik oldu hocam ama iCloud’dan anonim bir mail adresi oluşturdum. :)) [email protected] adresine rastgele bir mail atarsan benim iCloud mail kutuma düşecek. Oradan gerçek iletişim adresimi vereceğim sana.
Forumdan başka anonim bir yol bulamadım valla :))
Yazdım size.

Yeni konular

Geri
Yukarı