Videodaki gibi Assetto Corsa nasıl yapılır?

zKaranfily0

Hectopat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Assetto Corsa yükledim ama içi bomboş. Yukarıdaki videodaki gibi araba modları, harita modları kurmak istiyorum. Tek tek uğraşmak istemiyorum, nasıl yaparım?

Sistem özelliklerim:
16 GB RAM.
2 TB HDD.
GTX 560 SE 1, 5GB.
i3 3770K.

Son düzenleyen: Moderatör:
Content Manager'dan tek tuşla indirebilirsin modları. Bu gibi sunuculara girmek için birçok mod gerekir offline oynayacaksan. Online için tek tuşla harita ve araçları indirir girersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Assetto Corsa yükledim ama içi bomboş. Yukarıdaki videodaki gibi araba modları, harita modları kurmak istiyorum. Tek tek uğraşmak istemiyorum, nasıl yaparım?

Sistem özelliklerim:
16 GB RAM.
2 TB HDD.
GTX 560 SE 1, 5GB.
i3 3770K.
@Herixa

Sistem özelliklerim:
16 GB RAM.
2 TB HDD.
GTX 560 SE 1, 5GB.
i3 3770K.

Hocam tek tek uğraşmamaktan kastınız nedir acaba vahiy inmeyecek bunlar :) toplu bir paket mi diyosunuz siz?

Sistem özelliklerim:
16 GB RAM.
2 TB HDD.
GTX 560 SE 1, 5GB.
i3 3770K.
•Merhaba, ilk önce Content Manager indirerek başlayın.
Content Manager: https://acstuff.ru/app/latest.zip

•Content Manager'i kurduktan sonra ''Settings'' kısmından ''Custom Shader Pack'' bölümüne girip minimum 2.0 sürümünü içeren bir sürüm seçip yükleyin.
1707677361712.png

•Daha sonra yine ''Settings'' bölümünden ''Assetto Corsa'' kısmına gelip kontrollere girin, buradan oynamak istediğiniz şekli seçin, örneğin mouse&klavye veyahut klavye vb.

•Gerekli atamaları bu kısımlardan yapabilir, bulamadığınız bir şey olursa sorabilirsiniz.
1707677465009.png

•Videodaki harita modunun adı Shuto, araç modunun yapımcısı ise NGG'dir.
Videodaki map: Shutoko Revival Project
Videodaki araç modunun yapımcısı, Discord adreslerinden bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/@numiezganggarage

•Modları indirdikten sonra ZIP şeklinde Content Managere sürüklemeniz ve Download demeniz yeterli olacaktır.
1707677823115.png

•Sizde sarı ile işaretlenen yerde Download seçeneği olacak:

1707677841887.png

•Daha sonra Play seçeneğinden Shuto mapini ve indirdiğiniz arabayı seçerek oyuna girebilirsiniz.

Yardımcı olmamı istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
•Merhaba, ilk önce Content Manager indirerek başlayın.
Content Manager: https://acstuff.ru/app/latest.zip

•Content Manager'i kurduktan sonra ''Settings'' kısmından ''Custom Shader Pack'' bölümüne girip minimum 2.0 sürümünü içeren bir sürüm seçip yükleyin.
Eki Görüntüle 2113911

•Daha sonra yine ''Settings'' bölümünden ''Assetto Corsa'' kısmına gelip kontrollere girin, buradan oynamak istediğiniz şekli seçin, örneğin mouse&klavye veyahut klavye vb.

•Gerekli atamaları bu kısımlardan yapabilir, bulamadığınız bir şey olursa sorabilirsiniz.
Eki Görüntüle 2113913

•Videodaki harita modunun adı Shuto, araç modunun yapımcısı ise NGG'dir.
Videodaki map: Shutoko Revival Project
Videodaki araç modunun yapımcısı, Discord adreslerinden bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/@numiezganggarage

•Modları indirdikten sonra ZIP şeklinde Content Managere sürüklemeniz ve Download demeniz yeterli olacaktır.
Eki Görüntüle 2113917

Sizde sarı ile işaretlenen yerde Download seçeneği olacak:

Eki Görüntüle 2113918

•Daha sonra Play seçeneğinden Shuto mapini ve indirdiğiniz arabayı seçerek oyuna girebilirsiniz.

Yardımcı olmamı istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Boş haritada gezer bu şekilde. Trafik modu da kurmalı ekstradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı