Videodaki kulaklık nedir?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar 0.23-0.24 saniyelerdeki kulaklık bana kendi kullandığım kulaklık olan Gamenote H2002D'nin beyazı gibi geldi. Sizce nedir, bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Profesyonel bir oyuncunun 20-30 dolarlık Gamenote H2002D kulaklık kullanacağı yoktu zaten :D.

Zaten H2002D kullanıyor demedim :D H2002D'nin beyaz haline benziyor, modelini bilen varsa yazabilir mi dedim. Ki fotoğraflara bakarsanız gerçekten benziyor, özellikle logo kısmı ve tasarımı. @s1trix hocam teşekkürler .
Profesyonel bir oyuncunun 20-30 dolarlık Gamenote H2002D kulaklık kullanacağı yoktu zaten :D.

Daha pahalı bir kulaklık kullanıyorsun tamam :D zaten ben burada kendi kulaklığım hakkında en ufak bir şey söylemedim, tekrar söylüyorum anlamadığınız için videodakine benziyor, modelini bilen yazabilir mi demiştim :D

Zaten H2002D kullanıyor demedim :D H2002D'nin beyaz haline benziyor, modelini bilen varsa yazabilir mi dedim. Ki fotoğraflara bakarsanız gerçekten benziyor, özellikle logo kısmı ve tasarımı. @s1trix hocam teşekkürler .

Daha pahalı bir kulaklık kullanıyorsun tamam :D zaten ben burada kendi kulaklığım hakkında en ufak bir şey söylemedim, tekrar söylüyorum anlamadığınız için videodakine benziyor, modelini bilen yazabilir mi demiştim :D
Konunun benim kullandığım ekipman ile ne alakası var? Sizin kulaklığınız benzediğinin ben de farkındayım işte o yüzden Profesyonel bir oyuncunun zaten öyle bir ekipman kullanacak hali yoktu dedim. Herhangi birine hakaret ve aşağılamak anlamında bir şey söylemeye çalışmadım. Konuyu olmadığı yerlere çekmeye çalışmayın.

Geri
Yukarı