Çözüldü Videodaki programın adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

benacemiyim

Femtopat
Daha fazla  
YT'de gezinirkinken karşıma böyle bir şey çıktı. Adamın biri buna speedrun atmış. Ben de merak ettim bunun ismi nedir diye ve başlığa Swift pixel yazmış Ama internete yazınca öyle bir şey çıkmıyor ve linki de çıkmıyor. İsmini veya indirme yerini bilen varsa, söylerse çok mutlu olurum

1684171051742.png

Çözüm
Swift Pixels'miş biraz araştırdım zaten orda da yazıyor aslında. Pixeller var dedim tahmin ettim doğru çıktı. :D
Bu da video örneği Bing kullanıyorum yazınca çıktı direkt
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Swift Pixels'miş biraz araştırdım zaten orda da yazıyor aslında. Pixeller var dedim tahmin ettim doğru çıktı. :D
Bu da video örneği Bing kullanıyorum yazınca çıktı direkt
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
YT'de gezinirkinken karşıma böyle bir şey çıktı. Adamın biri buna speedrun atmış. Ben de merak ettim bunun ismi nedir diye ve başlığa Swift pixel yazmış Ama internete yazınca öyle bir şey çıkmıyor ve linki de çıkmıyor. İsmini veya indirme yerini bilen varsa, söylerse çok mutlu olurum

Eki Görüntüle 1780349
Swift Pixels.

çok teşekkür ederim ama dediğinizi internete yazdım şimdi hiç birşey çıkmadı kendisimi kodlamış? acaba
Bir adet video buldum bu şekilde ama.

Geri
Yukarı