Videodaki reklama tıklamak sıkıntı yaratır mı?

YouTube dışında bir sitede video izlerken video başındaki reklamı geçmek için Skipad'a tıklamak isterken elimin kayması sonucu reklama tıkladım. Ancak sitenin daha sayfa görüntüsü dahi gelmeden hemen geri geldim ve artı olarak bildirimleri kontrol ettim herhangi bir şey inmemişti.
Bu reklama tıklayıp açılmadan geri çıkmak sorun yaratır mı?
(Site bilindik bir site, sarı siyah olan +18 siteydi.)
Bence Reddit'ten izlemelisin adamım hiçbir reklam yok istediğin kategori var.
(Bu bir tavsiye değildir.)

Sorun olmaz, mevcut tarayıcılarda sekme ve bellek izolasyonları oldukça gelişmiş. Ayrıca bulunduğunuz siteden yola çıkarak gizli sekmede yaptığınızı farz ediyorum. Eklentiler devrede olmadığı için saldırı yüzeyini de daraltmış durumdasınız, arka planda av açıksa ve uyarı vermediyse sorun yok. Verdiyse de sorun yok zira engellemiş demektir.

Android'de olduğum için av yok maalesef. Site daha açılmadan link değiştiğini görmemle geri dönmem bir oldu zaten.
VPN açıktı ve gizli sekme açıktı.

Bence Reddit'ten izlemelisin adamım hiçbir reklam yok istediğin kategori var.
(Bu bir tavsiye değildir.)

Teşekkür ediyorum, dünyanın en büyük sitesi olduğu için tercih etmiştim ama benim için acı bir deneyim oldu gibi bir şey.

Android'de olduğum için av yok maalesef. Site daha açılmadan link değiştiğini görmemle geri dönmem bir oldu zaten.
VPN açıktı ve gizli sekme açıktı.

Teşekkür ediyorum, dünyanın en büyük sitesi olduğu için tercih etmiştim ama benim için acı bir deneyim oldu gibi bir şey.
Dediğim gibi Reddit'ten izle ne VPN'e ihtiyaç var ne elim yanlışlıkla şuraya değerse diye bir korku var. Anlatabiliyor muyum?

Ayıptır hocam Reddit'te öyle şeyler olur mu? Bunu söylüyorsunuz ve link vermiyorsunuz, ayıp.
Hocam sen istersin de vermez miyim? 😈

Dediğim gibi Reddit'ten izle ne VPN'e ihtiyaç var ne elim yanlışlıkla şuraya değerse diye bir korku var. Anlatabiliyor muyum?

Hocam sen istersin de vermez miyim? 😈

Bir de merak ettiğim bu denli büyük ve sektörün önde gelen sitelerinde dahi bu tarz virüsler yer alabiliyor muymuş acaba. Şaşırdım doğrusu.

Bir şey olmamıştır. İyi seyirler.

Teşekkür ederim hocam, sizin önerinizi tercih edeceğim.

Geri
Yukarı