Videodaki şarkı nedir?

Bu gibime geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bu olmasa bile çok benzer. Bu sanatçının diğer şarkılarını inceleyeceğim bulursam burada da paylaşırım. Teşekkürler!

@wanetage çok teşekkür ederim sayende, tam şarkının hangi remix olduğunu bulamasam da videodaki 1:14'e kadar Audiomachine - Guardians at the Gate REMIXED (David García Díaz) olduğunu, Hype'ın bittiği yerde Loop'a girer gibi başka bir remixle birleşitiğini tespit ettim.
Yine maalesef tam aranan şarkı olmasa da en en yakını diyebileceğim, ağızda aynı tadı burakan, üsteki remixle bir başkasınınkinin de birleşimi olan Audiomachine - Guardians at the Gate Remix (Remixed by Waleed Ismael) - Epic Center Music bunu buldum.

Tekrardan çok teşekkür eder ve Shazam yardımı ile bulamamışken siz nasıl, en azından orijinal müziği, bulabildiğinizi sormak isterim. Daha öncesinden melodiyi mi biliyordunuz?

Son düzenleme:
Tekrardan çok teşekkür eder ve Shazam yardımı ile bulamamışken siz nasıl, en azından orijinal müziği, bulabildiğinizi sormak isterim. Daha öncesinden melodiyi mi biliyordunuz?

Rica ederim. Bu müziği biliyordum, eskilerden duyunca aklıma gelen bazı şarkılar/müzikler var. Ancak benim de denk geldiğim ve bulmaya çalıştığım bazı şarkılar oluyor, Shazam yerine Google Asistan'ı kullanıyorum. "Şarkının adı ne?" sorusunu sorup dinletince çok daha verimli sonuçlar veriyor, size de öneririm.

Geri
Yukarı