Videodaki ses kayması nasıl düzelir?

Ronnie1035

Hectopat
Öncelikle merhaba. Bandicam ile çektiğim oyun videosunda ses kayması olduğunu fark ettim (editin yarısında :( ). Bunu düzeltme yolu var mı yoksa video çöp mü oldu?

Sesi videodan ayır, sonra video ile sesi eşitlemeye çalış. Bu dediğimi adobe premier'den 5 saniyede halledersin.

Shotcut tamamen ücretsiz video editör programı. Tek yapacağın 1 video track açacaksın, çektiğin videoyu aynen koyacaksın. Track sesini kapatacaksın yada filtrelerden "Mute" ekleyeceksin.

Bir de audio track açacaksın. Buraya da aynı videoyu sürükleyip bıracaksın. Audio sadece ses kanalını verir. İki track örtüşene kadar 1-2 sn geri ileri alıp kaydıracaksın. Başka bir şey yapmana gerek yok.

yardım.jpg

Hemen hemen şöyle bir şey olacak.

Son düzenleme:
Shotcut tamamen ücretsiz video editör programı. Tek yapacağın 1 video track açacaksın, çektiğin videoyu aynen koyacaksın. Track sesini kapatacaksın yada filtrelerden "Mute" ekleyeceksin.

Bir de audio track açacaksın. Buraya da aynı videoyu sürükleyip bıracaksın. Audio sadece ses kanalını verir. İki track örtüşene kadar 1-2 sn geri ileri alıp kaydıracaksın. Başka bir şey yapmana gerek yok.

Eki Görüntüle 684168
Hemen hemen şöyle bir şey olacak.
Merhaba,
Ben aynı işlemleri ses kayması olan bi film dosyasına uyguladım. Ancak şu an %2'lik bir ilerleme varken dosya boyutu 1 GB'ı geçti bile. Ve işlem çok uzun sürüyor. Bu şekilde elimdeki diğer filmleri de bitirmem sonsuza kadar sürecek ve her film yaklaşık 100 GB olacak. Ne yapabilirim?
Saygılarımla.

Merhaba,
Ben aynı işlemleri ses kayması olan bi film dosyasına uyguladım. Ancak şu an %2'lik bir ilerleme varken dosya boyutu 1 GB'ı geçti bile. Ve işlem çok uzun sürüyor. Bu şekilde elimdeki diğer filmleri de bitirmem sonsuza kadar sürecek ve her film yaklaşık 100 GB olacak. Ne yapabilirim?
Saygılarımla.
Ne yazık ki yapacak bir şey yok. Eğer zaman sıkıntınız varsa video kalitesini düşürmenizi öneririm. Ama HD vb yüksek çözünürlükteki videoların işlemleri uzun sürüyor. Eğer film gibi uzun dosyaları indirirken sorun yaşadıysanız tekrar indirmeyi deneyin. Ses kayması yaratan sorunu giderirseniz bu işlemle uğraşmanıza gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı