Videodan hareketli nesne kesme

HukJRr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir videodan insan kesip istediğim arka plan üzerine yapıştırmak istiyorum. Bu işleme ne ad veriliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işine yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işine yarayabilir.

Hocam mesela Photoshop'ta seçtiğimiz kısmı kopyalayıp 2.resme yapıştırabiliyorduk. Bende aynısını After Effects'de hareketli nesne kesip başka bir videoya aktaracağım. YouTube'da gezindim fakat bulamadım. Bu videoda sadece siliyor. Videodan anlamadığım kısımlar olabilir yeni başladım sayılır temel şeyleri biliyorum kullanımını,arayüzünü, tuşları gibi.

Hocam mesela Photoshop'ta seçtiğimiz kısmı kopyalayıp 2.resme yapıştırabiliyorduk. Bende aynısını After Effects'de hareketli nesne kesip başka bir videoya aktaracağım. YouTube'da gezindim fakat bulamadım. Bu videoda sadece siliyor. Videodan anlamadığım kısımlar olabilir yeni başladım sayılır temel şeyleri biliyorum kullanımını,arayüzünü, tuşları gibi.
Roto Brush ile veya maskeleme yaparak yapabilirsin. Photoshopta yaptığınla aynı mantık zaten. Sadece saniye saniye kesimi değiştireceksin bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı